Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evlenmeden önce bebek hemen ilk aydan tutar sanıyordum meğer öyle değilmiş . Genelde kaçıncı denemenizde tuttu hamiş olanlar
walla canım benim düzenli sayılır eşimde de bende de sorun yok ilk gebelikde de 2-3 ay denedim sanırım 3.ayda olmuştu .ama düşünüyorsan bi testlerini yaptır derim

walla canım benim düzenli sayılır eşimde de bende de sorun yok ilk gebelikde de 2-3 ay denedim sanırım 3.ayda olmuştu .ama düşünüyorsan bi testlerini yaptır derim
6 aydır evliyim 4 aydır deniyoruz . Tahlillerim normal çıktı tsh: 4,5 o biraz sıkıntı ama hamileliğe engel değil dedi doktor . Hafif pkos varmış takviye vitamin verdi 6 ay dene sonra tedavi dedi. İnşallah bu ay olur

inşallah canım ummadığın anda gelir bebişin

oyle oldu hakikaten. Sen test yapacakmisin yarin biraz daha mi bekleyeceksin seninde benim kadar olmus yumurtlama geçeli.

Kuzum ben 5 gun kala yaptım net bir negatıf çıktı o yüzden test yapmadan direk regl günü bekliyorum surda 3 gun kaldı hatta 2 günde dıyebılrız cunku beklenen reglden 1 gun önce gelıyor benım genelde en ufak bı belirti olsa durmaz yapardım ama kasıklarımda en ufak bır batma Ağrı yok turp gıbıyım hamılelık olsa bebek yerlesımce yada tutunmaya çalışınca illaki batma tarzı bıseyler olurdu benım bünyem yapıyor bunu kendımı tanıyorum cunku ama yinede Allah bilir verirse verir hüküm onundur ilk gebelikte cok bariz hıssetmıstım işte o tarz Ağrı ve krampları regl gelmezse gıdıp kan vereceğim testle ugrasmak ıstemıyorum galiba cunku gecen ayda uğraştım bırsuru erken gebelik testı yaptım olmayınca hevesım kırıldı yada gerçekleri gördüm sanırım ne bileyim kuzum varsa vardır yoksa yoktur kaderimizi yaşayacağız

Canım senle aynı gidiyoruz benim de yarın dpo 12. Bembeyazzzzlarr içinde negatiflerle devam ediyorum hayatıma

Canım senle aynı gidiyoruz benim de yarın dpo 12. Bembeyazzzzlarr içinde negatiflerle devam ediyorum hayatıma
Bende oyle 2 gun once negatifti daha da yapmadim ama her sabah tuvalete kosup birsey gormeyince gulucuklerle cikiyorum yarin bir test yapmaya karar verdim senin akintin var mi peki yada bir belirtin

Bende oyle 2 gun once negatifti daha da yapmadim ama her sabah tuvalete kosup birsey gormeyince gulucuklerle cikiyorum yarin bir test yapmaya karar verdim senin akintin var mi peki yada bir belirtin

canım ben kendimi bildim bileli hatta geçen aya kadar yumurtlamadan regle kadar delicesine göğüs hassasiyeti yaşardım. Bu ay bende tık yok daha dün azcık ama çok az acımaya başladı. Kasıklarımda minik elektriklenmeler ve yumurtlama dolgunluğu gibi dolgunluk var. Yumurtlarken hissettiğimiz o pis dolgunluk var ya o işte.Tekrar yumurtluyom desem o da değil can skıntısına ovulasyon testi yapıyorum lh düşük çıkıo. Onun dışında ne sivilcelendim ne üşüme vs geliyor adet zamanımdaki gibi.. Normal hayatıma devam edio gibiyim regl belirtim yok öyle pek yani.. Akıntım kremsi beyaz ama yoğun yoğun değil... Bugün bat günüm benim ama gelen giden yok. 31inde çatlama oldu belki bat ı ileri atar diyorum ama her ay ne olursa olsun yumurtlama günü atmıo benim tam uygulamanın gösterdiği günde regl oluyorum. O 14 gün kuralı bende yok yani. 2 gün daha regl olmazsam şüphelencem ama kesin olurum hamiş hissetmiom kendimi... Bu arada yabancı sitelere çok bakıyorum mom forumlarına fln taa dpo 14 15 de pozitife dönen çok kişi var umut fakirin ekmeği regl olana kadar beklicez napalım

V Vavelya09

Belirtiyi soruyorum ama zaten ya oluyorda anlamiyoruz ya da reglle ayni belirtiler oluyor. Aslina bakarsan benimde belirtim bir gun var bir gun yok kendimi hamile gibi hissetmiyorum nasil hamile hissedilir onu da bilemiyorum gerçi. benimde okuduklarimdan bat a 6 kala ogrenende var bat 10 gun gecip ogrenende ama burda esas olan yumurtlama bence yoksa bat a 1 gun kala yumurtladiysa 2 hafta sonra ogreniyor dogal olarak. Duzenli bile olsa ben bat gununu çokta kistas almamaktayim yanayim. Catlamayi bilmiyorsan bat 2 hafta gecse bile regl gelmedikce hep gebelik ihtimali var.

Kızlar geçen ay bir çok belirti yaşamama rağmen hayatımda ilk defa 3 gün önce adet oldum. O kadar düzenlidir adetim. Eşim bile çok şaşırdı. Bu ay artık saldım ovülasyon testi yapmadım hatta evdeki tüm testleri attım. Ne zaman canımız isterse o zaman birlikte olduk. SAT 22 Aralık. 5 ocakta çok ağır grip oldum hala da tam atlatmış değilim. O günün gecesinde bi anda yataktan sıçradım çok şiddetli bel ve alt karın ağrısıyla. İlk kez böyle bişey yaşadım. Acıdan yatağa yatamadım bile. 7 ocaktada ilk kez çamaşırımda bembeyaz krem gibi kocaman akıntı oldu sanırım yumurtam çatladı. O sıralarda da birlikte olduk. Bugün sabahta rüyamda hamile olduğumu öğrendim. Çok mutlu uyandım. Sanırım sürekli bişeyler aramaktan iyice psikolojim bozuldu bilinçaltım bile benimle dalga geçiyormuş gibi. Bakalım bu ay ne olacak.. çok zormuş kızlar valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…