Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet güzel seninki de ikiye katlamış..salı günü bence kese görünür canım haber et bakalım benim randevu haftaya cuma hayırlısıyla sağlıkla görelim keseyi kalp atışını
İnşallah yavrum ya sağlıkla kesesini, kalp atışını bi de görsem duysam ayy sevinçten havalara uçarım haber verelim birbirimize mutlaka, merak ederim ben

Kayınpederim olmadığı için evde eşimin sözü geçer çekinir kaynanam eşimin yanında hiç öyle mevzular giremez girsede eşim dinlemez. Sadece bana yapıyor anlıycağın. Birkaç kere sert bir şekilde uyardığımda oldu ama bir süre sonra yine aynı

Yani aslında en iyisi bu ama yapamıyorum kimseyi kırmak istemiyorum. İki gün önce eşimle kavga etti konuşmuyorlar şimdide bana tavır yapıyor aslında bu durum işime geldi çok daha az muhattap oluyorum
Aciklama yaptikca sorularin ardi arkasi kesilmez kuzum bu surece stres iyi gelmiyor hic duyma gorme.

Ya kıvrandırmıyor ama Regl sancısı gibi işte ince ince bir ağrı anlamadım leke falan yok sadece akıntım var.
Çok normal bebişko bu ağrılar. Rahmin büyüyor kalınlaşıyor, kendine yer açıyor. Bende de var aynı ağrılar. Ama önceki kadar odaklanmadığım için herhalde ilk baştaki kadar acıtmıyor. Endişelenme, akışına bırak

Evet ya öyle de olabilir ama dünde buraya erken gebelik testi attım gördün mü onu. Orda da gördü arkadaşlar
Evet canım gördüm hatta efekt yapmıştım. Belkide daha çok yenidir diğeri erken gebelik olduğu için çıkmıştır. Kaset test için erken olabilir onlar daha geç çıkartıyor başka erken gebeliğin varsa onunla deneyebilirsin kuzum

kız sonuç çıkana kadar bebişi görcen nerdeyse .akşama kadar bekle çıkmazsa başka verde ver istersen bekle bekle olmaz öyle için rahat eder

Kizlar yarin catlamanin 12. Gunu simdi elimde 2 tane kaset test var bir tane olsa neyse 2 olunca durtup duruyor beni Acaba yarina kadar regl gelmezse birini yapsam mi. Miratech cok silik oluyormus ama bilemedim 12. Gunde varsa cikarir mi denemek lazim.

canım regline kaç gün kalmış oluyor varsa kesin çıkar bence yap neyse çıksın belirsizlik daha zor ya sürekli kafanda kurup duruyor insan ben olsam yapardım

Kuzum 12.gün çizgi çıkması için gayet iyi bir gün bence dene bir tane testi. Miratech bende daha önce denemiştim güzeldi

canım regline kaç gün kalmış oluyor varsa kesin çıkar bence yap neyse çıksın belirsizlik daha zor ya sürekli kafanda kurup duruyor insan ben olsam yapardım
Canim cok gec yumurtlama oldu dongum 31 gun falan ama yarin dongunun 35. Gunu catlama uzerindende 12 gun gecmis oluyor. Bat kaydigi icin tam tarih bilemiyorum. Yarin olmazsa birini yapayim diyorum cikmazsa digerini haftaici yaparim regl gelmezse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…