Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kayınpederim olmadığı için evde eşimin sözü geçer çekinir kaynanam eşimin yanında hiç öyle mevzular giremez girsede eşim dinlemez. Sadece bana yapıyor anlıycağın. Birkaç kere sert bir şekilde uyardığımda oldu ama bir süre sonra yine aynı
walla eşinin sözü geçerse o desin ozaman susup otursun kenarda insanı sinir etmesin zaten kendin yeterince üzülüyorsun bide bıdı bıdı ona cevap vercem diye düşünüyorsun

Canim cok gec yumurtlama oldu dongum 31 gun falan ama yarin dongunun 35. Gunu catlama uzerindende 12 gun gecmis oluyor. Bat kaydigi icin tam tarih bilemiyorum. Yarin olmazsa birini yapayim diyorum cikmazsa digerini haftaici yaparim regl gelmezse
ha yarın ha bugün canım 12.gün baya olmuş zaten varsa çıkar diye düşünüyorum ama tabi sen bilirsin yine nasıl için rahat edecekse öyle yap

ha yarın ha bugün canım 12.gün baya olmuş zaten varsa çıkar diye düşünüyorum ama tabi sen bilirsin yine nasıl için rahat edecekse öyle yap
Evet tek tereddutum kaset test olmasiydi ama yarin sabah birini deneyecegim insallah. Cikmazsa beklerim 3 gun daha

walla eşinin sözü geçerse o desin ozaman susup otursun kenarda insanı sinir etmesin zaten kendin yeterince üzülüyorsun bide bıdı bıdı ona cevap vercem diye düşünüyorsun
Eşime birkaç kere dedim dinleme hiç oralı olma cevap bile verme bir süre sonra sıkılır bırakır dedi. Dedi demesine ama ben yapamadım ki😒 ama aklım başıma geldi

Eşime birkaç kere dedim dinleme hiç oralı olma cevap bile verme bir süre sonra sıkılır bırakır dedi. Dedi demesine ama ben yapamadım ki😒 ama aklım başıma geldi
heee adam tanıyor annesini dediği gibi yap ozaman onun susacağı yok sen hiç dinleme cevap verme ozaman konuyu değiştir hemen yada odadan çık başka yere git iş yap takma onu

heee adam tanıyor annesini dediği gibi yap ozaman onun susacağı yok sen hiç dinleme cevap verme ozaman konuyu değiştir hemen yada odadan çık başka yere git iş yap takma onu
Tabikide tanıyor adam alışmış artık hee diyor geçiyor. Benim annemin hiç böyle şeyleri olmadığı için çok garipsemiştim ama yavaş yavaş bende ”yav hee” moduna geçiyorum

Kizlar yarin catlamanin 12. Gunu simdi elimde 2 tane kaset test var bir tane olsa neyse 2 olunca durtup duruyor beni 😅 Acaba yarina kadar regl gelmezse birini yapsam mi. Miratech cok silik oluyormus ama bilemedim 12. Gunde varsa cikarir mi denemek lazim.
Kuzum bekleyebilirsen bekle benimde ilk gebelikte yumurtlamadan 11 12 Gün sonra mıratechle cok cok silik bi çizgiyle ogrenmıstım eyer sonuç senı yine meraka düşürecekse üzüleceksen yapma derim ama vrsa vardır yoksa yoktur yapayım bişey olmaz dıyosan yap kuzum

Kuzum bekleyebilirsen bekle benimde ilk gebelikte yumurtlamadan 11 12 Gün sonra mıratechle cok cok silik bi çizgiyle ogrenmıstım eyer sonuç senı yine meraka düşürecekse üzüleceksen yapma derim ama vrsa vardır yoksa yoktur yapayım bişey olmaz dıyosan yap kuzum
Yok kuzum yoksa nasip derim varsa da kendime dikkat edeyim sigarayi birakamadim hala her icisimde vicdan yapiyorum. Varsa icmem insallah. Catlamayi 1. Gun sayarsam yarin 13. Gun oluyor sen oyle mi saymistin birde miratechte silikte olsa secilir bir cizgimiydi.

Yok kuzum yoksa nasip derim varsa da kendime dikkat edeyim sigarayi birakamadim hala her icisimde vicdan yapiyorum. Varsa icmem insallah. Catlamayi 1. Gun sayarsam yarin 13. Gun oluyor sen oyle mi saymistin birde miratechte silikte olsa secilir bir cizgimiydi.
İlk 5 10 dakka içinde çıkmıştı hatta 5 dakkada dıyebılırım ilk başta farketmedim dikkatli bakınca cok hafıf bi pembelikle ince çizgiyi görmüştüm ınanamamıstım hatta sonra yola koyulup prodıctor early aldım aynı gündü sanırım akşama doğru koyu olarak çıkmıştı ama mıratechte cok cok açık pembelik vardı

İlk 5 10 dakka içinde çıkmıştı hatta 5 dakkada dıyebılırım ilk başta farketmedim dikkatli bakınca cok hafıf bi pembelikle ince çizgiyi görmüştüm ınanamamıstım hatta sonra yola koyulup prodıctor early aldım aynı gündü sanırım akşama doğru koyu olarak çıkmıştı ama mıratechte cok cok açık pembelik vardı
Tamam bende yapayim o zaman yarin kirmizilar gelmemis olursa 🥰

kız sonuç çıkana kadar bebişi görcen nerdeyse .akşama kadar bekle çıkmazsa başka verde ver istersen bekle bekle olmaz öyle için rahat eder
Akşama kadar çıkmazsa direkt acile gideceğim zaten. Acilde de direkt 3 günlük artışımı görürüm. 3 farklı yerde 4 farklı kan hayırlısı artık ne diyim :bicak:

Akşama kadar çıkmazsa direkt acile gideceğim zaten. Acilde de direkt 3 günlük artışımı görürüm. 3 farklı yerde 4 farklı kan hayırlısı artık ne diyim :bicak:
ay yılna hikayesi oldu kuşum yaa ne zanlı çıktı senin bebiş kızzz:lülülü: aman olsun geç olsun güç olmasın bebişim

Tamam bende yapayim o zaman yarin kirmizilar gelmemis olursa 🥰
Sen bılırsın kuzucum🫶Benımde göğsüme arada küçük batmalar oluyor profgesteron hormonum tavan yaptı sanırım rahim tabakasını kan yoluyla atmak ıcın cok yoğun savaşıyor elinden geleni yapıyor 😀ay resmen doktor olduk bu yolda bilmediğimiz halt yok tıbbi terimlerle konuşuyoruz 😅😅😂

X