Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde 6 gun kala sayilir erken gebelikte net negatifti ama yarin yapacagim bakalim. Net negatif olan testlerde bazen benim gonul gozuyle mi diyeyim artik gordugum golgeler oluyor haklisin insan hayal kirikligina ugruyor ama dayanamicam yarin yaparim gelmezse bir 3 gun sonra tekrarlarim. Ama sen bat gununu bekle hic olmazsa her hamilelik ayni olmasada vucudunu taniyorsun sonucta. Benim ilk bebek olunca degisik birsey bile olsa baska seye yoruyorum. Mesela yarim saatte bir idrara cikiyorum bu ara ama buyuk bir ihtimal ayaklarim buz gibi oldugundan. Kat kat corapla isitamadim.

Canımm sen hamile değilmiydin nolduu

walla canım benim düzenli sayılır eşimde de bende de sorun yok ilk gebelikde de 2-3 ay denedim sanırım 3.ayda olmuştu .ama düşünüyorsan bi testlerini yaptır derim
evet bu sorunun cevabını çok merak ediyorum kaç denemenizde oldu ama kaçıncı ay diyelim yada? bende 2-3 ilişkide olur sananlardandım

Kızlar bugün benim döngümün 12. günü geçen aylarda ovulasyon takibi yapıyordum piki bir ay 12.13. günü gördüm sonra 14. gün gördüm bugn 12. gün elimde 3 tane ovulasyon testi kalmıştı aklıma düştü yapıyım dedim T çizgisi hiç yok yani böyle gölge gibi bu şekilde olupta bir iki gün içinde pik gören oldu mu hiç yoksa bu ya yurtmalamayacakmıyım merak ettim ya

ben de elimde testlerle ikisinde de iki silik çizgi görerek rüyadan uyandım sabah :) Çok güzeldi hiç bitmeseydi keşke gerçek olsaydı dedim..Tarot baktırıyorum kahve falı bilmemne hepsinde hamilelik gebelik çocuk müjdesi fln çıkıo hani nerdeee diyorum..Sabah test yaptım tabi ki negatif hiç şaşırmadım :) Kocam bu ay iyi çalıştık kesin hamilesin dio ama bende umut yok kızlar.6. ay da yine hüsran bence. Jel kullandığım için umutluydum aslında ama belki de o da işe yaramadı ne bileyim işte ben :)

evet bu sorunun cevabını çok merak ediyorum kaç denemenizde oldu ama kaçıncı ay diyelim yada? bende 2-3 ilişkide olur sananlardandım
yok kuşum 3.ayda oldu benim yumurtlama günlerine dikkat ederek düzenli ilişki oldu yumurtlama günü ve sonrası ilişki olmuş öyle hamile kaldım. ama önceki 2 ayda öyle dikkat edip ilişki olmuştu ama olmadı allahın işi bu diyecek bişey yok valla milyonda bir ihtimal üzerinde konuşuyoruzz aslında öyle kolay değil yumurta sperm buluşması

benim pek kafam almıyor tarihleri falan ama ovulasyon takibi yapıyorum çatlama fln ona göre bakıp sayıyorum. dediğim gibi ne olursa olsun tam bat gününde gelio benim kırmızılar. Yumurtlamam geç olsa dahi. Bunu özellikle takip ettim önceki aylarda..bu ay ben jel kullandım ilk defa belki o geciktirir bakalım kuzum bilmiyorum walla

canım yaa yazdıklarını okurken bi duygulandım kaç yaşındasın gittiniz mi hiç doktora canını sıkma inşallah güzel haberler alırsın isteyen herkes alır o güzel haberleri

lilyrosey canım ne yaptın çıkmışmı sonuç
Hayır hala çıkmamış laboratuvarın numarasını buldum aradım doktor onayında sonucunuz çıkmış diyor başka bir şey demiyor. Alacağım sonuç da bir işe yaramaz bu saatten sonra. En iyisi akşam bir yerde kan verip o sonuçla ayın 8 inde verdiğim kan sonucunu karşılaştırmak.

benim döngülerim 33-36 arası olduğu için yumurtlama tarihlerini tutturmam çok zor inşallah 3 aydan fazla sürmez

benim döngülerim 33-36 arası olduğu için yumurtlama tarihlerini tutturmam çok zor inşallah 3 aydan fazla sürmez
canım benimde düzen değişiyor hep aynı gün olmuyor tabi ama ortalamada 26 günde bir oluyorum telefona program indirdim sende indir tüm verilerini girdikçe o senin ortalamanı alıp hesaplama yapıyor ordan takip edersin

canım yaa yazdıklarını okurken bi duygulandım kaç yaşındasın gittiniz mi hiç doktora canını sıkma inşallah güzel haberler alırsın isteyen herkes alır o güzel haberleri

kuzum 39 olucam haziranda. 10 aylık evliyim 6.cı denememiz. Bende hiçbir sorun yok amh im fln fln yaşıma göre çok çok iyi yumurta sayım rezervim hormonlarım doktorlar bile şaşırdı bu yaşta böyle diye.Hiç çocuğum yok.Allahın izniyle ilk olacak.. Sadece az tsh ım yüksekti o da sınır içerisinde ama 2 2,5 altı olursa ii olur dedi drlar ilaç kullandım düşmüştür tekrar baktırmadım. Eşimde bir sorun var mı hiç bilmiyorum o hiç gitmedi kontrole fln. Kendimize söz verdik 1 sene olmazsa detaylı testlere girişicez.Evet belki acele ediyoruz dr lar da acele etmeyin stress yapmayın dio ama elde değil :)

canım akşam kadın doğum hastanesine git bence mutlaka açık olur ordan baktır istersen sonrasında olmazsa özele gidersin

ayrıca kızlar kocalarınıza ne yiyip içiriosunuz var mı önerisi olan? Keçiboynuzu pekmezi fln dediler ama sperm kalitesi arttırıcı doğal ürünler var mı bildiğiniz?? Eşim hiç kontrole gitmedi acaba diyorum onda mı bişey var. Çünkü her ay çatlamam oluyor o günler değerlendiriyoruz ve bende de bişey olmadığına emin gibiyiz.Belki onda bir şey olabilir mi ki

senin kanın başına bir işmi getirdiler acaba yaw nasıl doktor bu bukadar geç sonuçmu çıkar anlamadım ben

canım yaş itibari ile acele etmiyorsunuz bence geç bile olabilir 39 demişsin çünkü .bence erkeklerin bakılması en önemlisi vakit kaybetmeden eşinde kontrol olsun sen doktorların 1 yıl demesine bakma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…