Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Açayım bari güzelim 😘

Umarım gerek kalmaz anneler topigine geçersin
EVET KİZLAR BUGÜN SUBAT TOPİGİNİ ACACAGİM MUSAİT OLDUĞUMDA HEPİMİZE HAYİRLİ UGURLU GELİR İNSALLAH ☺️🙏🏻
Bekliyoruz yine gelelim adet olursak devam olmazsakkk yine hem annelerden hem sizle devam. Hepimizin sevindiğini görmeden sizi bırakmam ♥️

Açayım bari güzelim 😘

EVET KİZLAR BUGÜN SUBAT TOPİGİNİ ACACAGİM MUSAİT OLDUĞUMDA HEPİMİZE HAYİRLİ UGURLU GELİR İNSALLAH ☺️🙏🏻
Bu topic bana uğur getirmişti, dilerim Şubat topiği de sana uğur getirir :anneadayı::nazar:

Kızlar şöyle birşey keşfettim çocuk konusunda stres yapan ben değilmişim çevremmiş özellikle kaynanam. Ben onunla yaşadığım için sürekli baskı altında hissediyorum. Kendisi normalde çok iyidiir benide çok sever keza bende onu severim amma ve lakin çocuk mevzusuna gelince direk kötü bir söz söylemesede alttan alttan baskısını lafını söylüyor. “Neden olmuyor acaba falancanın ikinci çocuğu oldu, falanca üçüncüye hamile, bir biz kaldık böyle” gibi gibi laflar. Bende diyorum “anne olur bizimde doktor hiçbir probleminiz yok olur dedi. Sen bana çok baskı yapıyorsun, sen böyle yaptıkça ben daha çok stres oluyorum, olacağı varsada olmuyor” diyorum. Kadın tamam diyor bir süre sonra yine aynı tas aynı hamam. Kötü niyetli biri değil oyüzden ağır konuşup üzmekte istemiyorum ama gına geldi bana da. Aslın eşimde bende istiyoruz ama sanıldığı kadar dert etmiyoruz daha önce oldu yine olur modundayız zamanı var sadece modundayız ve ben bunu yeni anladım🤦‍♀️
Hayat felsefem isteyene istedigini vermek kuzum. Benim cocugum olmuyor olmayacakta herhalde seninde kismetinde bu varmis birdaha konusunu acma de.

lilyrosey lilyrosey canım naptın kan sonucunu öğrendin mi bende bu sabah kan verdim yarın alıcam sonucu 22 ocakta da randevum var seninde 23 ü sanırım ay inşallah görürüz bebişleri

Açayım bari güzelim 😘

Adet olunca gelicem kuzum reglime 3 gün var şimdiden eline emeğine sağlık hepimiz için hayırlı olsun bol pozıtıfli bi topik olsun inşallah🥰🥰

Hayat felsefem isteyene istedigini vermek kuzum. Benim cocugum olmuyor olmayacakta herhalde seninde kismetinde bu varmis birdaha konusunu acma de.
Yani aslında en iyisi bu ama yapamıyorum kimseyi kırmak istemiyorum. İki gün önce eşimle kavga etti konuşmuyorlar şimdide bana tavır yapıyor aslında bu durum işime geldi çok daha az muhattap oluyorum

Yok dokmedim zaten 10 dk içinde belirdi ama sonra kendi kendine kayboldu hayattaki şansım 😂
😀😀belkide var ama çok erken olduğu için böyle belli belirsiz oluyordur . Gebelik belirtisi varmı peki kendınde hissettiğin bi farklılık varmı varsa takip et

Kızlar şöyle birşey keşfettim çocuk konusunda stres yapan ben değilmişim çevremmiş özellikle kaynanam. Ben onunla yaşadığım için sürekli baskı altında hissediyorum. Kendisi normalde çok iyidiir benide çok sever keza bende onu severim amma ve lakin çocuk mevzusuna gelince direk kötü bir söz söylemesede alttan alttan baskısını lafını söylüyor. “Neden olmuyor acaba falancanın ikinci çocuğu oldu, falanca üçüncüye hamile, bir biz kaldık böyle” gibi gibi laflar. Bende diyorum “anne olur bizimde doktor hiçbir probleminiz yok olur dedi. Sen bana çok baskı yapıyorsun, sen böyle yaptıkça ben daha çok stres oluyorum, olacağı varsada olmuyor” diyorum. Kadın tamam diyor bir süre sonra yine aynı tas aynı hamam. Kötü niyetli biri değil oyüzden ağır konuşup üzmekte istemiyorum ama gına geldi bana da. Aslın eşimde bende istiyoruz ama sanıldığı kadar dert etmiyoruz daha önce oldu yine olur modundayız zamanı var sadece modundayız ve ben bunu yeni anladım🤦‍♀️
ahh bu çevredeki konuşanlarr bir sussa hayat daha güzel olacak inanki en yakınlarımız hep en çok konuşanlarımız oluyor. bence durumunuz ne ise söyleseniz belki kafasına bazar dank ederde bidaha konuşmaz yada eşin bence iyi niyetle annene söylesin bak kız üzülüyor anne deme öyle diye iyi biriyle anlar herhalde

lilyrosey lilyrosey canım naptın kan sonucunu öğrendin mi bende bu sabah kan verdim yarın alıcam sonucu 22 ocakta da randevum var seninde 23 ü sanırım ay inşallah görürüz bebişleri
Hahahah yok hayatım haaaala öğrenmedim ilk öğrendiğim akşamın ertesi sabahına verdim zaten çok değişmeyecekti en azından bir başlangıç olur dedim ikinci kanımı verdim hala çıkmadı sinirim bozuldu. 22 ve 23 ünde müjdeli haberler inşallah 😍😍😍🫶🏻🫶🏻🫶🏻

X