Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ah kızlar ah ağrım çok arttı kanama devam ediyor baktım kan kırmızısı resmen :KK43: sizinle olmak akıl fikir danışmak müthişti.. çok memnun oldum. Allah herkesin gönlüne göre versin. Şubat topiği açılırsa ben oraya geçeceğimmm
umudunu kaybetme şimdi yumurtalarını sağlıklı büyütmeye odaklan kuzum. Bir kaç güne o topiğe gelmiş olurum 😅

Ya ama cidden fosur fosur içenler gayet ilk korunmasız ilişkisinde kalıyor sonrasında da içmeye devam ediyor. Olacağı varsa oluyor valla rabbim kimseyi evlat acısıyla evlat hasretiyle sınamasın. Biz elimizden geleni yapalım takdir Allahın
Etrafimda hamileyken icenlerin cocuklari hep astim hastasi suan evet iciyorum ama ogrenirsem aglasamda sizlasamda insallah uzak duracagim daha dunyaya gelmeden ilk kotulugu annesinden gormesin bebis

H hawaii V Vavelya09 kızlar bırakmamız lazım. Yumurta kalitesi açısından hatta eşlerimizin kesin bırakması lazım. Spor yaparken çok tıkanıyorum bunun yüzünden artık rahatsız etmeye başladı. Geçmeyen bi öksürük var
Evet bebeklerde hep solunum problemi oluyor yoksa hemde hayati boyunca yazik gunah cok yol denedim ama en son kendimi hamileligi ogrenirsem birakirim diye kandirdim

IMG_0794.jpeg
merhabalar adetime 2-3 gün var sabah böyle çıktı sizce var mı gebelik 😊

Maşallah 🧿 betanı da bekliyoruz ve o can alıcı soruyu sana da soruyorum 😅 yumurtlamanın üzerinden kaç gün geçti canım bi şey deneyeceğim de 😂
Yumurtlama günüm uygulamaya göre 31 aralık. Ovulasyon testime göre 28 aralıkta. Biz nolmaz hepsini değerlendirdik 😀 1 yıl oldu bizim 1 kimyasal 1 düşüğüm var. Sevinemedim de bu çift çizgiyi 3. Görüşüm çünkü. Hayırlısı inşallah dileklerimiz kolaylıkla olsun 😌

Beni de sağlık ocağının ebesi arayacak yoğunluğa göre ne zaman arar belli değil ben de o yüzden yarım saatte bir e nabız a giriyorum 😂😂 gece uykusu konusunda pek sorunum yok ama zaman zaman bacaklarımda kasılmaya benzer şeyler oluyor o oldu mu uyuyamıyorum ☹️ gündüz de çalıştığım için her türden duygu durumu yaşıyorum genel olarak sakinim ancak ufak şeylere çok sinirlenebiliyorum veya çok duygusal olabiliyorum ama araştırma yapmıyorum artık bebişle ilgili çünkü hepsini ezberledim🤣🤣🤣
Ya ben tam tersiyim çalışmayı bayaa bıraktım. :KK31:her 5 dk da bir e nabız kontrol hayır akşam verdiğim testin ertesi sabah verdiğim test biliyorum anlamlı yükselme de olmayacak ama bakıyorum yine de. Yetmiyor benzer betada öğrenen kadınları okuyorum falan. Klasik müzik açtım biraz rahatlatır diye ı ıh o da kar etmedi. Yine hoooop burdayım. :emir_bebek:Erken öğrenmenin bu tip kötü yanları da varmış işte. Allah yüzümüze gülsün dualarımızı kabul etsin ne diyim :dua:

X