Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Galiba canım inşallah öyledir. Kız bu anksiyete daha bu mercimekken başladı sabırrrrr

Ben şimdi ovulasyon yapmayı bıraktım ya (emekli oldum ) yumurtlamayı bilemeyecem. Ne zaman başlayım ne zaman bırakayım ve nasıl yapılıyor kuzum
Canım ben reglim bitti pazartesi başladım her gün saat 16.30 da yapıyorum. İnovitanın çubuk testlerinden aldım. İki saat önceden sıvı alımını ve idrara çıkmayı bırakıyorum. Benim reglim düzenli olduğu için genelde 11. Gün -14. Gün arası yumurtlama va çatlamayı görmüş oluyorum. Ama ne olur ne olmaz diye bu sefer reglin 20. Gününe kadar yapmaya devam edeceğim

Ben de diyete ve kilo vermeye odaklıyorum kendimi. Diğer ay bu zamanlara kadar 5kilo daha vermiş olsam hoş olmaz mı diyerekten hatta aaa tutmadığı iyi oldu bak diyecek kıvama geldim. Polyonalıktan geberiyorum
Valla benim de anlık değişiyor bir polyanayken bi an cadı gibi hissediyorum kendimi

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-09-18-55-26-204_trendyol.com.jpg
    71,9 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_2024-01-09-18-55-20-298_trendyol.com.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_2024-01-09-18-55-17-197_trendyol.com.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 37
Kız ben çok yaptım bunları bilmez miyim soğan kürünü soruyorum ben H hawaii
Amannn valla benim kafa gitti olsun bilmeyen arkadaş varsa o faydalanır kaynayan iki su bardağı klorsuz içme suyuha dörde bölünmüş kuru soğanı kabuklarıyla bir atıyorum beş dakka da kısık ateşte öyle kaynatıp sonra ılık şekilde yemeklerden önce içiyorum canım. Sabah ve akşam her öğün taze yapıyorum. Ben de idrar yolu enfeksiyonu çok oluyordu. Şu an afedersin kesik kesik işeme problemi var ağrı yok koku sızı yok ama içim temizlenir yumurtalıklara da faydası varmış diye duydum. Rastlantı mı bilmiyorum ama geçen gebeliğimde soğan kürü kullandığım ay gebelik oluşmuştu. Ama o zaman enfeksiyon vardı dr hap falan da vermişti bir beş günlük tedavide o ara soğanı da içtim işte. Tuttu. Kucağımıza almak nasip olmadı ama öyle işte.

Kuzum benimde regle 1 hafta kala başladı ağrılar ama 2-3 gün kala tamamen geçti şuan 6. Haftadayım ama şuan da yok 2-3 gün olup sonra geçiyor yani hamile olabilirsin neden olmasın
Adet agirisi gbimiydi benim mesela adetten once karnmda balon patlar gbi oluyor o bile basladi hersey adet olcakmsm gbi sanki

Canimm benim regl hala gelmedi reglim geçeli 7 gün oldu pazar test verdim 1.20 çıkmıştı sence geç döllenme midir kist mi oldu acaba çok üzüldüm

Teşekkürler kuzu içebilirsem deneyecem

Arkadaşlar adetim 2 gün geçti ama normal 4 5 güne kadar gecikme olabiliyor ama aşiri beyaz akıntım var kokusuz hamile olabilir miyim belirti yasadinizmi yada

Benimde normalde adet olmadan bir hafta önce sancılarım başlardı. Bat iki gün var bugün ilk defa sancı hissettim. Tek göğüsümde hassasiyet olurdu. Bu sefer hassasiyetim yok. Kaset yaptım negatif çıktı. Umutlarım tükendi gibi . Allah isteyen herkese tez zamanda sağlıkla huzurla nasip etsin inşaAllah

Kız test yapsana senin yerinde olsam günde 3 kere yapmıştım
Yapmiyom bacım öyle sık sık belirti bulmadan yapmam birde çalışıyorum vaktim olmuyor test almaya mesailiyim kaç gündür sanki adet ağrısı çekiyorum ama olmuyorum 3 gündür inanılmaz iştahım açıldı bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…