Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar asiri regl agrisi yasiyorm bata 5 gun var sizce umut kesmelimiyim bu sekilde yogun regl agrisi yaşayıp hamile olan varmi icimizde acaba

Dur bakalım belki çıkar senın daha sende belirti var gibi canım

Aynen öyle oldu canım. 2 güne 1 e niyetlendik öyle bir 3-4 ilişki düzenliydi onlar da yumurtlama günüm değilmiş zaten sonradan anladım. Sonra eşimle tartıştık o zamanlar yumurtlama günüm olduğunu düşündüğüm zamanlar, biz küstük ve 4-5 gün hiç bir araya gelmedik. Sonra eşimle toparlayalım bir tatile çıkalım dedik ayın 29 u ve 1 inde birlikte olduk. Zannediyorum o aralarda oldu bir şeyler

Aynı belirtiler regl için de geçerli ki insan ne seviniyo ne üzülüyo. Sanki ucunda adet olacakmışım gibi ha geldi ha gelecek
aynı ben vallahi. 2 gün geçti regl oldum sanıyorum hiçbir şey yok hayır olacaksak olalım da çalışmalarımıza başlayalım bir an önce.

İnşallah canım inşallahhhh

sorma sorma benimde içim gidiyor hemen hamile kalanları gördükçe darısı başımıza deyip geçiyorum eğer bebek yoksa regl olalım yazık stres psikolojimize
Kesinlikle öyle ben bu reglimde çok stresliydim test yapıyordum negatif çıkıyordu reglim bari geç gelmese de çalışmalara başlasam diyordum bir gün erken geldi

Ya bir de bu spermler hani üç güne kadar canlı kalabiliyordu öyle olsa benim şimdiye çoktan olması lazımdı acaba içerde ne tür engellere takılıyor da hiç oluyor garipler. Bir de ben şeyi farkettim yumurtlama ve çatlama günlerini değerlendirip bırakıyordum. Yumurtlama öncesi ve Çatlama sonrası günler de önemliymiş. Bakalım cuma günü kontrolüm var kızlar dua edin inşallah doktor yeterli büyüklüğe ulaşmış yumurta görür de ona göre bir yol yordam gösterir.

Kızlar pik gününü değerlendirip çatlama gününü değerlendiremezsekte ihtimal var dimiiiii

Kizlar asiri regl agrisi yasiyorm bata 5 gun var sizce umut kesmelimiyim bu sekilde yogun regl agrisi yaşayıp hamile olan varmi icimizde acaba
Kuzum benimde regle 1 hafta kala başladı ağrılar ama 2-3 gün kala tamamen geçti şuan 6. Haftadayım ama şuan da yok 2-3 gün olup sonra geçiyor yani hamile olabilirsin neden olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…