Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya bir de bu spermler hani üç güne kadar canlı kalabiliyordu öyle olsa benim şimdiye çoktan olması lazımdı😂 acaba içerde ne tür engellere takılıyor da hiç oluyor garipler. Bir de ben şeyi farkettim yumurtlama ve çatlama günlerini değerlendirip bırakıyordum. Yumurtlama öncesi ve Çatlama sonrası günler de önemliymiş. Bakalım cuma günü kontrolüm var kızlar dua edin inşallah doktor yeterli büyüklüğe ulaşmış yumurta görür de ona göre bir yol yordam gösterir.
Hadi inşallah bütün dualarım seninle 😍😍

@bestemilka Z zesamu93 aynen öyle kızlar arafta kalmak çok can sıkıcı. Biran evvel bari yoksa regl olsak da stresimiz azalsa. Az önce yakın bi arkadaşım aradı geçen ay korunmayı bıraktı gebeymiş. Çok sevindim ama bi içim burkuldu 😕
Nası canım kıyamam sana üzülme lütfen .( Allah büyüktür sende bikere gebe kalmışsın yine olur bı kere tutmuşsa bıdaha tutar insallah canım

Ya kesinlikle tahmin etmek ve sayı saymaktan yoruldum 😂
O değil de demin video izledim bi doktor hanım. Gebelik isteyenler gün saymasın diyor zaten ovü döneminde birlikte olmak isteyeceksiniz hormonlarınızdan dolayı diyor. Altına yorum yapmamak için kendimi zor tuttum. "Demesi kolay"diye. Kadın haklı ama işte o işler öyle olmuyor malesef😂

O değil de demin video izledim bi doktor hanım. Gebelik isteyenler gün saymasın diyor zaten ovü döneminde birlikte olmak isteyeceksiniz hormonlarınızdan dolayı diyor. Altına yorum yapmamak için kendimi zor tuttum. "Demesi kolay"diye. Kadın haklı ama işte o işler öyle olmuyor malesef😂
Yaw he he yaz 😂😂 bilinçaltımızda gebelik varken hormonlarımızı dinlemiyoruz malesef. Kafamda bir sürü kür var hangisinden başlasam diye düşünüyorum 😅

Allahtan benim haftaya sınavlarım başlıyor da belki biraz olsun kafam dağılır şu an çalışmakta zorlanıyorum ama olsun😅
Ben de diyete ve kilo vermeye odaklıyorum kendimi. Diğer ay bu zamanlara kadar 5kilo daha vermiş olsam hoş olmaz mı diyerekten hatta aaa tutmadığı iyi oldu bak diyecek kıvama geldim. Polyonalıktan geberiyorum 🤣

Meğer çok sık idrara çıkmak bu demekmiş dimi 😂😂 hiç tahmin etmiyordum böyle olacağını 😂 bu arada çişin geliyo diye su içmemezlik yapma hatta aksine boool bol su iç, faydalıymış
O konuda sıkıntım yok şükür normalimde de en az 6 bardak içerdim şimdi de önerildiği gibi 10 bardağı zorluyorum. Bu demekmiş gerçekten :halay::halay:

X