Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy inşallah çok çok sevinirim canım bisey diycem benim bi arkadaş Şuan hamile adetinin geçtiği ilk hafta bütün belirtilerinin kaybolduğunu söyledi umarım seninkine öyledir
Evet canım özellikle adete yakın bendede kaybolmuştu bir an tekrar ümitsizliğe kapılmıştım birde şuan baş ağrım var mesela bir geliyor bir Boş ve kimyasalları nasıl anladınız acaba beta yükselip düşüyor muydu

Kaç muayene hakkı veriyor

Canim şimdi yine kan verdim sonuç 361 çıktı doktor farkli laboratuvar testi ondan kaynaklanabilir dedi ilk iki test Bolu son iki test amasya
2 Ocak Bolu hastanesi 47.5
4 Ocak Bolu hastanesi 124
6 Ocak Amasya 164
8 Ocak Amasya 361

Canim şimdi yine kan verdim sonuç 361 çıktı doktor farkli laboratuvar testi ondan kaynaklanabilir dedi ilk iki test Bolu son iki test amasya
2 Ocak Bolu hastanesi 47.5
4 Ocak Bolu hastanesi 124
6 Ocak Amasya 164
8 Ocak Amasya 361
4üyle 6sı arası korkutmuş resmen. Ufaklık şimdiden yaramazlık yapıyor

Altın sayan Türk filmi gibiyim 9bin 9yüz 99
Belirtilerimi bir gorsen arada bel ve bacaklarima vuran hafif agrim var hala, goguslerime el degmiyor acayip agriyor ki gecen adette ne sisti ne agridi. Bugun siteye bakarken uyuyup kalmisim yemek bile yapamadim bu saat oldu zannedersin 3 aylik hamileyim ama yarin sabahki test konusunda hala inat ettim negatif cikar nasilsa diye. O kadar zaman negatif gorunce insan bende hic pozitif cikmaz psikolojisine giriyor galiba.

Ben de kırmızıları bekliyordum başka türlüsü geldi inşallah. Sen de ferah tut içini testini yap gitsin ben yanındayım hep

Boş ve kimyasalları nasıl anladınız acaba beta yükselip düşüyor muydu
Ben tüp bebek tedavisi gördüğüm için sürekli doktor takibindeydim , boş gebeligi kontrolde doktorum anladı. Kimyasalı ise transfer sonrası test günümde yaptığım deger cok düşük geldi. 2 gün sonra değer daha da düştü. Doktorum kimyasal demisti.

Keşke gebelik belirtileri adete benzemeseydi. Böyle anlaşılmıyor ki o psikolojiyi çok iyi biliyorum olmasa da moral bozmayalım mutlaka vardır hayırlısının vakti kuzum

Merhaba canım ben cuma günü Adet oldum Kusura bakma buraya yazamadım çok ağrım vardı Bugün doktora gittim kistin olduğunu söyledi
Çok ama çok geçmiş olsun estağfurullah ne kusuru. Rabbim kısa zamanda iyileşmeyi nasip etsin biz güzel haberlerinizi bekleyeceğiz

Ben de kırmızıları bekliyordum başka türlüsü geldi inşallah. Sen de ferah tut içini testini yap gitsin ben yanındayım hep
Sagolasin kuşum bende hala bekliyorum kirmizilari test yaparim yapmasina da negatif gorecegime o kadar eminim ki yapmak gelmiyor icimden

Sagolasin kuşum bende hala bekliyorum kirmizilari test yaparim yapmasina da negatif gorecegime o kadar eminim ki yapmak gelmiyor icimden
Hiç belli olmaz. Negatif diye geldim buraya bir anda değişti her şey. Hiçbir şeyin garantisi yok hayatım, yap gitsin kendini sakın strese sokma.

Keşke gebelik belirtileri adete benzemeseydi. Böyle anlaşılmıyor ki o psikolojiyi çok iyi biliyorum olmasa da moral bozmayalım mutlaka vardır hayırlısının vakti kuzum
Evet moral bozmak degilde yalanci pozitif cikan testler bile bende negatif cikiyor test yapmaya cok hevesim yok o yuzden

Hiç belli olmaz. Negatif diye geldim buraya bir anda değişti her şey. Hiçbir şeyin garantisi yok hayatım, yap gitsin kendini sakın strese sokma.
Yok kuzum stresli degilim sadece 3 ay adet olmasamda karnim buyumeye baslasa bile yok caniiim gazdir o psikolojisindeyim biraz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…