Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kırmızılar gelmeden umudunuzu kaybetmeyin rabbim bekletiyorsa güzelleştiriyordur 💐♥️bende 2 buçuk sene sonra hamile kaldım famera ovitrelle iğne oldum tutmadı sonra rabbim istediği vakitte nasip etti rabbim kimseyi aratmasın 🤲🏻
Sağlıklı bir gebelik geçirip sağlıklı bir şekilde de kucağınıza alırsınız inşallah benim de 9 ay oldu

Sağlıklı bir gebelik geçirip sağlıklı bir şekilde de kucağınıza alırsınız inşallah benim de 9 ay oldu
Aminn 🤲🏻 stres yapmamaya çalışın biliyorum bunu başarmak zor ama stres gerçekten büyük bir engel çocuk için

Kızlar ovülasyon testime bakabilir misiniz? 29 aralıkta pik gördüm sonra 31inde yaptım hafiften soluklamıştı 1 ocakta da aynı şekilde. Tam olarak soluklaşması 2 ocak. Benim yumurtlamam 30 aralık mı oluyor 2 ocak mı? İlk defa böyle bir şey oldu normalde ertesi günü hemen belirgin şekilde silikleşirdi
Merhaba tedavi gordunuz mu bu ay. Iki farkli yumurta olabilir. Ya da catlamamis olabilir. Sonrasinda siliklesme oldu mi peki. 6 gundur bu sekilde mi

Saol cnm Allah razı olsun gebelik belirtisi var mı bende hıc bısey yok ne kasık agrısı ne göğüs agrısı ondan pek umudum yok sende durum nasıl?
Valla sanki benim adet agrim var simdiden pek umudum yok bu aydan ama bellide olmaz ilk gebeligimdede adet belirtisi yasamistim ha oldum ha olcam diye

Kızlar anadolu sigorta doğum teminatlı paketi yaptırayım diyorum 1 ay bekleme süresi varmış yani ocakta hamile olmamam gerekmiş. Var mı aranızda yaptırıp memnun kalan hamiş ya da hamiş adayı?

Hanımlar hepinize merhaba, umarım en kısa sürede sağlıklı bir gebelik haberini alırsınız :KK37: Bu günlerde regl bekliyorum, regl bittikten sonra da hamilelik çalışmalarına başlamak istiyorum, daha önce denemedik hiç. Yalnız 1 aydır diyetisyene gidiyorum ve neredeyse her gün yeşilçay, kiraz sapı, papatya gibi bitki çayları içiyorum. Olası bir gebelikte bu bitki çaylarının zararı olur mu? Yani gebeliği öğrenir öğrenmez keserim tabii içmeyi ama öğrenene kadar :KK43: Şubatın 19'u gibi diyetisyenim bitiyor. Sizce hiç risk almadan o tarihe kadar bekleyim mi?
canım olur bunları kesmen lazım gebelikte bitki çayları önerilmiyor ki sen ödem atmak için içiyorsun birde bırakmanı öneririm

Kızlar anadolu sigorta doğum teminatlı paketi yaptırayım diyorum 1 ay bekleme süresi varmış yani ocakta hamile olmamam gerekmiş. Var mı aranızda yaptırıp memnun kalan hamiş ya da hamiş adayı?
benim anadolu sigorta canım bende yaptırdım 1 ay diye kıtlama yok o ay hamile olmaman gerekiyor ben sigortadan önce hemen beta baktırdım hamile olmayınca yaptırdım sende öyle yap o tarihte gebelik yoktu dersin mutalaka yaptır ben sadece 15 tl ödüyorum muayene ücreti ve doğum artı muayene 56 bin şuan ben 7 bine sigorta yaptırmıştım kan değerleri idrar tahliller hepsini karşılıyor zaten bende şubat annesi olacağım

Çatlamanın da ertesi günü sayarsam 8 oluyo 🥹 git gide geriye gidiyorum 🤣
Geçen ay ben öyleydim ya iki kere pik gördüm sandım 6. Güne geldim dedim hop bi baktım oikinci çatlamayı baz almış uygulama baştan başladı😅 ama sonuçta reglim ilk pike göre geldi

X