Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet moral bozmak degilde yalanci pozitif cikan testler bile bende negatif cikiyor test yapmaya cok hevesim yok o yuzden
İnan yalancı çıkması çok daha üzücü. Vardır bir hayır. Ben her ay 6-7 tane test yiyorum valla. O kadar alıştım ki. Eskiden beta baktırıyodum onu aştım çok şükür 😅

Benim daha yumurtlama dönemine girmeden başım ağrıyor
Dişim ağrıyor
Aşırı yorgun halsiz bitkin
Ara ara çok iştahlı ara ara iştahsızım
Kasıklarıma ağrılar giriyor
İyi tarafından bakmak gerekirse yumurtlama sonrası hiçbir ağrıyı farklılığı gebeliğe yorup boşuna kendimi yorup üzmeyeceğim taaaki o gelmeyisice bat gününe kadar

Yalniz seni de Z zesamu93 de en az kendim kadar merak ediyorum siz pozitiflerde yolu açin ben arkanizdan gelirim 😊
Ay ınsallah canım benım sende arkamızdan gel ama işte şu belirti olayı Türkçe sözlükten silinsin istiyorum dilime pelesenk oldu hıc belirti olmayınca kendını umıtlendırme bebek yok bu ay dıyor ne bır kasık agrısı ne göğüs hassasiyetı asla yokk

Ağustos 27
Eylül 30
Ekim 25
Kasım 38
Aralık 28. Gün adet olmuşum. Kürtajdan sonraki gelişim. O yüzden kestiremiyorum
Kasım ayını yanlış yazmışsın galıba canım sen suan adete deılde yumurtlamadan sonra genelde 14. Gun adet olunuyor ya sen adetının kaçıncı günü yumurtladın? Ben mesela adetımın 11 ve 12. Günü yumurtlamışım galıba

Ay ınsallah canım benım sende arkamızdan gel ama işte şu belirti olayı Türkçe sözlükten silinsin istiyorum dilime pelesenk oldu hıc belirti olmayınca kendını umıtlendırme bebek yok bu ay dıyor ne bır kasık agrısı ne göğüs hassasiyetı asla yokk
Benim bu belirtilerim bat gunu belirdi 😀 oncesinde tik yoktu bakma hic onlara ki benimde regldenmi degilmi belli degil

Benim daha yumurtlama dönemine girmeden başım ağrıyor
Dişim ağrıyor
Aşırı yorgun halsiz bitkin
Ara ara çok iştahlı ara ara iştahsızım
Kasıklarıma ağrılar giriyor
İyi tarafından bakmak gerekirse yumurtlama sonrası hiçbir ağrıyı farklılığı gebeliğe yorup boşuna kendimi yorup üzmeyeceğim taaaki o gelmeyisice bat gününe kadar
En güzeli kafayı yedik artık belirti kovalamaktan😊

Benim bu belirtilerim bat gunu belirdi 😀 oncesinde tik yoktu bakma hic onlara ki benimde regldenmi degilmi belli degil
Canım sen geç yumurtladın ya suan gecıktıyse eyer ya yumurtlama gec oldu dıye adetın gec gelecek yada sonradan döllenme oldu gec döllenme dedıgınız şey yanı pekı daha önceden hiç adetinın böyle gecıktıgı oldumu ortalama döngü uzunluğun kaç gun sürer genelde?

Kasım ayını yanlış yazmışsın galıba canım sen suan adete deılde yumurtlamadan sonra genelde 14. Gun adet olunuyor ya sen adetının kaçıncı günü yumurtladın? Ben mesela adetımın 11 ve 12. Günü yumurtlamışım galıba
Kasım resmen 38. Gün adet oldum rahat 10 tane test harcamışımdır. Hatta doktora gidip rahim filmi çektirdim 🥹

16. Günü yumurtladım. Kuzu ona da bakmıyor. 21. Gün yumurtlayıp 25. Gün adet olduğum ay da oldu

X