Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Canım merhaba.Biz de 6 aydır deniyoruz yumurtlama günleri denk getirerek hep negatifti. Bu ay ben de yumurtlamayı jelle değerlendirdim aynı durum bende de var. Bat a 3 gün kaldı ama normalde ağrıdan geberen göğüslerimde tık tok.Kendimi bildim bileli adetten 10 gün önce şişer ve ağrırdı göğüslerim.. Kasıklarım inceden ağrıyor elektrik geçio gibi sancım var sağlı sollu bir de ağzımda karbonat tadı var ne yesem tatsız. Jel geciktiriyor mu acaba adetlerimizi yoksa hamile miyiz anlamadım ki

Tam orta da aşırı silik görüyor gibiyim ben ama C çizgisi de baya geride kalmış T orta da o yüzden testi açıp tekrar atar mısınız
Maalesef negatif görünce üzüldüm baya ve çöpe attım elimde bir test daha var aynı marka artık yarın regl olmazsam Çarşamba sabah yaparım

Merhaba vücut sıcaklığından gebelik nasıl anlaşılıyor?

Maalesef negatif görünce üzüldüm baya ve çöpe attım elimde bir test daha var aynı marka artık yarın regl olmazsam Çarşamba sabah yaparım
Yarın sabah daha belirgin görürsünüz inşallah

Kızlar ovülasyon testime bakabilir misiniz? 29 aralıkta pik gördüm sonra 31inde yaptım hafiften soluklamıştı 1 ocakta da aynı şekilde. Tam olarak soluklaşması 2 ocak. Benim yumurtlamam 30 aralık mı oluyor 2 ocak mı? İlk defa böyle bir şey oldu normalde ertesi günü hemen belirgin şekilde silikleşirdi

Eklentiler

• IMG_4553.jpeg
    88,4 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_4554.jpeg
    233,2 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_4555.jpeg
    161,5 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_4556.jpeg
    219,7 KB · Görüntüleme: 28
Umarım rabbim hrpimizin gönlüne göre versin. Aslında bu ay klomen kullandığım için ümitliydim baya hayal kırıklığı oldu
Kırmızılar gelmeden umudunuzu kaybetmeyin rabbim bekletiyorsa güzelleştiriyordur bende 2 buçuk sene sonra hamile kaldım famera ovitrelle iğne oldum tutmadı sonra rabbim istediği vakitte nasip etti rabbim kimseyi aratmasın

Aynen kasimlarimda agrilar var resmen adet agrisi gibi belim kopacak sekildi goguslerim ayni dedigin gibi ayni belirtileri yasiyoruz resmen biz iki bucuk yildir istiyorum bir dusugum var esim yaklasik 3 aydir takviye kullaniyor birde jel olunca bi umitlendim yalan yok insallah hamileyizdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…