Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum ben yarin yapmamaya karar verdim yapip yapip regl oluyorum testlere surekli para dokuyorum en az 1 hafta falan regli bekleyeyim diyorum hic o kadar gecikmedim cunku o kadar gecikirsem kendimden daha emin yaparim gibi geliyor Z zesamu93
Sen bilirsin canım nasıl için rahat edecekse öyle yap hiç sıkıntı deil yeterki stres olma moralin yüksek olsun hangısı huzurlu hıssettırecekse öyle yap😍😍

sanırım ben de ilk gebeliğimde onuna ogrendim cunku gecen yıldan kalma test var evde miratech . dediğin gibi silikti ama doktora gittigimde en az 5- 6 hafta var demişti beta cok yuksekti. yani o betaya gore kıpkırmızı gormek lazımdı sanırım . :emir_bebek: son 3 ayı baz alırsam yarınadetin gelmesi lazım sekmezse. sabahtan deneyyim bakalım. :dua:
Aynen canım açık pembe gösterıyor dedıgın gıbı ama varsa mutlaka gosterıyor bende gösterdi

sorma sorma benimde basıma cok geldi. gidip test alırım en geç 24 saat içerisinde kırmızılar gelir nasıl bir tesadüfse gerçekten...
34. Gune kadar geciktigim oldu gerci o da kimyasaldan sonraydi yoksa o kadar olmazdi bu defa 36ya kadar falan bekleyeyim diyorum. Madem bekleyecektim neden gittim 3 tane test aldim geldim onu da bilmiyorum.

Kızlar bişi sorcam testteki 2. Çizgiyi yumurtlama gününüzü 1 sayarsanız kaçıncı gününüzde gördünüz bi şey deneyecem de 🤣

34. Gune kadar geciktigim oldu gerci o da kimyasaldan sonraydi yoksa o kadar olmazdi bu defa 36ya kadar falan bekleyeyim diyorum. Madem bekleyecektim neden gittim 3 tane test aldim geldim onu da bilmiyorum.
benim döngü 36. 2.gün hala gelen giden yok :KK43: ama sanki regl olcakmısım gibi hissediyorum belki test yaparsam negatif çıkarsa kafam rahatlar regl olurum ne bileyim.

benim döngü 36. 2.gün hala gelen giden yok :KK43: ama sanki regl olcakmısım gibi hissediyorum belki test yaparsam negatif çıkarsa kafam rahatlar regl olurum ne bileyim.
2 gun gecikmen varsa belirtilerinde varsa deneyebilirsin aslinda ben gec yumurtlayinca 37. Gun falan olmam lazim normali 30 gun neden bu kadar gec yumurtladim hic anlamadim ondan dolayi beklemek istiyorum birazda. En fazla ne kadar gecikmen oluyorsa o kadar sure de bekleyebilirsin.

Bi bakar mısınız? Ne dersiniz?
Kızlar bugün sabah kahverengi leke geldi. Ovulasyon da düne göre böyle hem de sıvı alımına dikkat etmeden yaptığım halde acaba bu Bi işaret mi?

Eklentiler

• IMG_20240108_122459.jpg
    IMG_20240108_122459.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 30
X