Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar selammm testime bakarmısınız umutlanmak istemiyorum ama sanki var bişi 🙏
128CCECA-6DC7-4580-9E78-65A8E9D7EE3B.jpeg
E1889CFC-552F-43B6-AB81-3C43FA566AD7.jpeg

Kızlar bende hıc bır belirti yok ne kasık agrısı ne göğüs agrısı sadece demın mutfaktan korıdora giderken anlık bır bas donmem oldu annemleri aradım basım dönüyor dedim sonda yüzümden kafama dogru ilerleyen bir sıcaklık hıssettım ilk gebeligimde hiç bu tarz bısey olmamıştı hıc hamılelıke alakası olacağınıda düşünmüyorum aslında ama bu tarz bısey adete bir hafta kala olabılırmı acaba ya belirti falan olabılırmı bı anda oldu ne kısa sürdü anlamadım
Benimde kasık ve bel ağrılarım var kaç gündür devam ediyor adet sancım bile 4 gündür var dişlerim aynı anda hepsi ağrıyor bat 10 ama hiç ümitlenemiyorum 😓

Genelde pik olduğu gün ve sonraki gün diyorlar ama benim iki gün pik sürüyor ve çatlama gününü toplam üç gün üst üste değerlendirdik ama olmadı yani nasip bu işler. Bence regl biter bitmez bir dolu bir boş ilerleyin. Ve pik olduğu gün ve çatlama günlerini değerlendirip tekrar birkaç gün daha bir dolu bir boşa devam etmek şansı daha çok arttırıyor. Ben bu ay öyle deneyeceğim bakalım😅
Bu çok aydınlatıcı oldu canım 😂 bende dediğin gibi yapcam bu ay full böyle geçsin bakalım inşallah bu ay ikimizde hayırlı haberler alırız 😍 senin ne Zaman regl günün

Bu çok aydınlatıcı oldu canım 😂 bende dediğin gibi yapcam bu ay full böyle geçsin bakalım inşallah bu ay ikimizde hayırlı haberler alırız 😍 senin ne Zaman regl günün
İnşallah ya valla burdaki herkesin güzel haberlerini alırız🤗🙏Reglim Pazartesiye bitmiş olur diye düşünüyorum canım 😀

Benimde kasık ve bel ağrılarım var kaç gündür devam ediyor adet sancım bile 4 gündür var dişlerim aynı anda hepsi ağrıyor bat 10 ama hiç ümitlenemiyorum 😓
Hayırlısı olsun ınsallah canım napalım belirti arıyoruz işte sürekli bi umut🥲

X