Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ay aynıyız işte bende bakma ovülasyon yapmayacağım dedim ama belli olmaz bana sdfg

Kızlar bu ay geç yumurtlama oldu regle 1 gün kala şuanda yumurtamın çatladığı günün üzerinden 7 gün geçti ve ben cok grip oldum bebek varsa diye ilaçda içemiyorum gidip kan testi versem cıkar mı acaba internette bazı yerde kanda 7-8 güne cıkıyor yazıyor bazı yerde 12-14 gün yazıyor bu arada yumurtam geç çatladığı için adet de olmaıdm hala

Duygularını ne guzel ifade etmişşin canım evet benımde cok şükür bi kızım var rabbim olmayan herkese nasıp etsın inşallah tattırsın bu duyguyu herkese annelik ömür boyu diken üstünde olmak dediğin gibi hadı inşallah kuzum bugün güzel haberlerını beklıyoruz her şey gönlünce olsun

Kizlar ben bu arada alttan ultrasonla muayene spekulum vs muayeneler yapildi ama hic hormon testi yaptirmadim bosa cabaliyor olmak istemedigim icin bu ay regl gelirse regl ikinci gunu gitmek istiyorum tahlil icin. Ama regl cok agrili geciyor evde bile zorken hastanede agri kesici icmeden durabilecegime emin degilim arveles falan icip gitsem hormon testini etkiler mi acaba bilgisi olan var mi

Geçmiş olsun. Aynı durumdayız öksürmekten ciğerlerim acıyor artık. Kaldı 3-4 günüm ne yapcam bilmiyorum.

Kızlar merhaba bir şey soracağım. Cinsel istekte artış bir gebelik belirtisi midir? Bu konuda böyle bir deneyim yaşayan var mı?

K
Pazartesiyi bekliyorum kan vermek için ne yapayım pozitif düşünmeye çalışıyorum
Sen naptın bakalım güncellemeler neler
Kuşum benim bata 9 gün var 0 belirti ilk gebeligimde dehset belirtilerım olmustu bu ay bısey yokmuş gıbı hıısedıyorum umut yok pek bu ay hayırlısı olsun ınsallah

Evett kızlar benimde bugün bat günümdu ama geç yumurtlama olduğu için adet olmadım 28 i pik 30 u çatlama en erken ne zaman test yapmalıyım sizce

Kızlar 29 aralıkta ovülasyonda pik gördüm. 27-29 ve 1ocakta ilişki oldu. normalde 1 gün sonra çizgi silikleşir. Ama 1ocakta test yaptığımda pik olmasa da çizgi belirgin renkteydi. Geç mi yumurtlamış oluyorum ben anlamadım böyle bir durum yaşayan oldu mu daha önce? 29da pik, 31 aralık ve 1 ocakta ovülasyon testi yüksek. 2 ocakta anca silikleşti

Yaa bosver 6 kilodan ne olacak bebis olursa zaten ilk gunler mide bulantisi vs derken gider birazi
Ayy ne bıleyım canım heryerımden et fırlıyor gıbı hıssedıyorum bıde bu kiloları vermek için cok uğraştım 77 den 55 e indim 6 sını gerı almışım ondan sanırım emeğine üzüldüğüm için

Kilon hamile kalmak icin yuksek bir kilo degil zaten kafana takma saglikli beslen zaten hamilelikte karbonhidrat paketli gida seker yenmesi istenmiyor kendiliginden gider kilolar. Benim derdim de bambaska bende kilo alamiyorum

Kilon hamile kalmak icin yuksek bir kilo degil zaten kafana takma saglikli beslen zaten hamilelikte karbonhidrat paketli gida seker yenmesi istenmiyor kendiliginden gider kilolar. Benim derdim de bambaska bende kilo alamiyorum
Kuzum hamıle kalırsan hamıleligin 4. Ayından itibaren kılo artışın olur son aylar hele tavan yapar alırsın Kılo kendılıgınden aynen benım hamılelıkte ekstra dıkkat etmem lazım karacıger enzımlerım yukseldı ilk gebeligimde bebekte bende ucuz atlattık cok fazla kılo almamı önermıyor doktorum

Ayy kuzum Keske bıze pozıtıf haberını verseydin ama böylesi hayırlıymış en azından kafa karışıklığından ve belirsizlikten kurtuldun hayırlısı olsun ınsallah

Geçmiş olsun. Aynı durumdayız öksürmekten ciğerlerim acıyor artık. Kaldı 3-4 günüm ne yapcam bilmiyorum.
Bende kuzum dayanamıyorum midem de cok bulanıyor ilaç içmek istiyorum ama var mı yok mu öğrenmem gerek ilk önce yumurtlamanın üzerine 7 gün oldu kan versem cıkar mı acaba

Bende kuzum dayanamıyorum midem de cok bulanıyor ilaç içmek istiyorum ama var mı yok mu öğrenmem gerek ilk önce yumurtlamanın üzerine 7 gün oldu kan versem cıkar mı acaba
Biraz erken gibi sanki ya kan vermek için. Parol mu içsen acaba? Benim de hele öksürdükçe midem daha çok bulanıyor.

Oyy kuzucum Rabbim sifa versin fazlasi da azi da zarar iste. Kilo cok dusuk olunca da iste bulanti vs derken kaybedecek bir kilo bile onemli oluyor bende insallah alirim. Neyse surda bizim testlere ne kaldi yalniz ikimizde habire hamile gibi konusuyoruz farkindamisin sen diyosun boyle nasil spor yapcam ben diyorum insallah hamilelikte kilo alirim

Aynen canım sankı hamıleymıs gıbı konuşuyoruzinsallah gerçektir bu arada bugün benım ekstra heyecanım var cok yakın bır arkadaşım bu ay ılk defa korunmayı bıraktı ve adeti hıc gecıkmezmıs bır haftadır gecıkıyor hala test yapmadı bugün test yapacak cok yüksek ihtimalle hamile saat bir gıbı test yapıp atacak bana sonucu içimde ayrı bi coşku var tatlı bı mutluluk hamılelık haberını almak bile o kadar mutlu edıyorki burda bırbırmıze bu haberı vermek nasıl olur kımbılır havalara uçarız kesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…