Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geç döllenme olabilir

O zaman kaset değil erken gebelik yap kuşum
Ya geçen ay ki gibi negatif çıkarsa diye üzülüyorum
Böyle şartlayıp vücudunuzu strese sokmayın lütfen. Çıkarsa da çıksın nedir yani sizden sağlığınızdan daha mı kıymetli? Belki de yaşayacağınız mutlulukları kötü tecrübelerinizle ertelemeyin, olmazsa da canımız sağolsun

Benim de yarın yada diğer gün kesin olur gibi. Her zaman ki baş ağrım başladı yine çünkü zaten çok hastayım bitmeyen bir öksürüğüm var

Canım hatay da küçük bir ilçedeyiz şu an eczaneye sordum erken gebelik testi ama normal var dedi. Ben de Laboquik ovülasyon testlerinin yanında gelen 2 tane kaset var. Birini dün kullandım bir tane kaldı onu da pazar adet olmazsa sonra kullanayım dedim. Zaten çıkmaz heralde daha onda. 15 tatil olsa burdan gideceğiz o zaman alırım ama daha çok var ona da bulamadım burda. Trendyoldan sipariş versem de bir hafta da gelir. Bekleyeceğim bakalım ama stresli baya. O gün Kırmızı geldi diye ağladım regl oluyorum dedim. Eşim de ovülasyonla ilk denememiz daha hemen neden canını sıkıyorsun dedi

Ay ne güzel bende bu sabah regl oldum galiba diyince benimki, " ne güzel hayatım ne kadar sağlıklı bir karım var reglin bi gün şaşmıyorum maşallah dedi" öldürür müsün sabaha mı bırakırsın

Bakış açısı şahane

Belirti ararken kendimiz belirti yaratıyoruz gibi oluyor. Benim de Allahtan sınavlarım başlayacak da o uğraşta belirti aramadan geçer inşallah

Cevapladığın için teşekkür ederim canım

Belirti ararken kendimiz belirti yaratıyoruz gibi oluyor. Benim de Allahtan sınavlarım başlayacak da o uğraşta belirti aramadan geçer inşallah
Maalesef canım. Önceden dikkat etmediğimiz şeylere daha duyarlı hale geliyoruz sanırım. Ovü movü yapamıyorum ben bu ay ya allah ne verdiyse artık sabah kısa bi üzüntüden sonra en azından rahatladım şuan artık

V Vavelya09 Z zesamu93 kızlar ben de bu ay gynoseed ile değerlendirenlerdenim. 5 aydır denedik olmadı bu ay da böyle olsun dedim bakalım faydası olursa haber ederim sizlere :)

Öyle oluyor canım insan üzülüyor ilk görünce ama sonra geç gelse stresten daha kötü olacaktı diye sevinip hemen yeni ay planlamasına geçtim bile ben ovü testlerim geldi erken gebelik testlerim de yolda güler misin ağlar mısın halime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…