Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hormonal degisikliklerden olabiliyordur belki canim ya da ikinci kez yumurtlama olabilir. Yani kuzucum işin özeti esinde de sende de tedavilik bir durum yoksa taktik maktik yok devam bizim sikintimiz bazi gunleri ayri gecirmemiz gerekebiliyor o gunlere mi denk geldi yumurtlama diye ona emin olamiyorum kan tahlili yaptircam regl olursam eger hicbir problem cikmazsa ovulasyonla giderim bende o yuzden

Adetten kaç gün önce yaptınız peki

reglin 3. günü gittim canım ben her şey yolunda çıktı. Salın 1 seneye kadar yolu ver dedi doktor

reglin 3. günü gittim canım ben her şey yolunda çıktı. Salın 1 seneye kadar yolu ver dedi doktor
Ya bende gittim aslinda ilk denemeye basladigimizda devlete biri dedi dahiliyede yaptir biri dedi 1 sene dene oyle gel niye geldin ki zaten. Adamin beni kovalamadigi kaldi. Hayir 32 yasindayim ben belki sorun var dimi 1 sene neden bosuna deneyeyim

Adetten kaç gün önce yaptınız peki
Bat yarın veya sonraki gün. İlk testi 2 gün önce yaptım daha doğrusu 2 gün önce akşam 1 erken test yaptım, bozuk çıktı (üst kenarında çizgi olması gereken yerlerde nokta çıktı) elimde 1 tane de kaset test vardı hemen arkasından onu yaptım silik çıktı ama görünüyor. Dün 2 farklı marka ile yaptım onlarda daha belirgin. Bugün yaptım 1 tane ilk idrardan sonra yapmayı akıl ettim o da dünküler gibi çıktı. Amma uzun cevap verdim he

2 veye 3 . gün gidilir normalde testler için 4.gün biraz geç olabilir bence .3.gün pazara geliyorsa ctesi gitmek daha mantıklı olabilir
Bende kan tahlili icin gidecektim de 2. Gun mu 3. Gunmu daha mantikli acaba. Birde agri kesici icsem hormon testine etkisi olur mu bilgin var mi

Kızlar ya kasık ağrılarım azaldı normal midir? Bi de acayip yorgunluk var üstümde. Çalışıyor olmasam acayip uyurum yani. Velhasıl ağrıların azalması kötü değildir dimi ya?

Ya ben ne dicem size kızlar geçtiğimiz ay 11 inde regl oldum bir önceki aya göre siklusum 32 gün ancak hiç de belli olmaz bazen erken de olduğum oluyor ya da 30 gün. Bu hesaba göre ben ayın ya 25, ya 27, ya 29 ya da 31 inde çatladım. 27 si dışında hepsini değerlendirdim sanıyorum. Ancak regl ağrısına benzer ağrılarım önden önden gelmeye başladı bile. Dolayısıyla regl olacağım zannediyorum ki. Ancak yine de bir umuttur diyerek test yapmak için hangi günü bekleyeyim bilemiyorum. Sizce napayım ya? Aha da takvimim bu artık kafam karıştı yani ovulasyonla devam mı etsem diyorum bilmiyorum ki...

Hamileliktendir

Regline 2 gün kala yap aşkım istersen

Regline 2 gün kala yap aşkım istersen
Reglimi de bu kadar değişken tahmini çatlamaya göre de tespit edemiyorum kuşum. Mesela normalde gününde olurdum, geçen ay takvime göre 4-5 gün gecikmem oldu. Karıştı her şey bende. Doğru mu değerlendirdim onu bile kestiremiyorum artık. Acaba çalıştığım için 2 güne 1 her halükarda yapıp bir de ovulasyon testiyle yumurtlamamı takip etsem?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…