Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yani kanda bile 8-10 gün diyorlar bu idrarda nası 5 gün anlamadım ben de pazarlama stratejisi herhalde vardır minnak puntoyla yazdıkları bi şeyleri
Niye öyle olmuş o ya. O kadar umutla alıyoruz bu testleri yazık günah adamakıllı test yapsalar mağdur edilmesek
Bilmiyorum

Orangegreysky canım seninkinde silik var gibi sabah tekrarla ay hadi İnşallah vardır
lilyrosey kuşum senin testin ne durumda kurudukça bişey belirdi mi ben çok azda olsa gördüm ama bende yarın yapıcam kızlar

Kızlaaar merhaba herkese :) aslında hamilelik beklemiyordum fakat takvime göre yumurtlama gününde korumasız ilişki oldu. Benide acabalar sardı kolay hamile kalan biri değilim ama yinede regl günümü merakla beklicem bu ay

Çok karanlık çıkmış flaşla falan mı çekip atsan ama sabahki ilk idrarla yapmak daha sağlıklı sanırım elinde test varsa bide sabah dene bakalım kuzum.. benide heyecan sardı bende yarın test alıp denicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…