Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canım hiçbirini yapmadım. Ama yerleşme kanaması az olur diye biliyorum ben bir gün boyunca adet oldum sancım oldu.
Her şey olabilir canım,istersen bir kaç gün daha bekle sonra bir test yap çıkarsa ne alaka çıkmazsa da dr a gidersin belki iğne düzenini bozmuş olabilir ama sen iyi olanı düşün🙏🤗

Her şey olabilir canım,istersen bir kaç gün daha bekle sonra bir test yap çıkarsa ne alaka çıkmazsa da dr a gidersin belki iğne düzenini bozmuş olabilir ama sen iyi olanı düşün🙏🤗
İlk defa böyle oldu çok şaşırdım normalde adetin 3.gunu doktora gitcektim tedaviyi yenilemek için. Eşimden test istedim akşam getirecek inşallah üstüne görme yaşıyorumdur

Merhaba cnm beni silmişsin
Canım diğer kızları silerken yanlışlıkla gitmiş galiba tekrar sat ve batını iletebilir misin ekleyeyim
Yaa çok teşekkür ederiiim 💖💖💖 inşallah sağlıkla tutunur küçük mercimeğim 🥹🥹 darısı isteyen herkesin başına inşallah 💖💖
Yaaa kuşumm ayyy çok mutlu oldum sağlıkla kavuş güzel haberler al inşallah, maşallah sana hemen hamiş emojisi koymaya gidiyorum :emir_bebek:

Günaydın kızlar Size bi sorum olucak en son beta 500dü 1 hafta önce bugün 5+3 oldum özelde randevum var ilk muayene tekrar kan verip öyle mi gitsem sonuç ile beraber kan tahlilini devlette yaptırıyorum çünkü

Canım diğer kızları silerken yanlışlıkla gitmiş galiba tekrar sat ve batını iletebilir misin ekleyeyim

Yaaa kuşumm ayyy çok mutlu oldum sağlıkla kavuş güzel haberler al inşallah, maşallah sana hemen hamiş emojisi koymaya gidiyorum :emir_bebek:
Yaaa çok heyecanlandım 🥹 çok teşekkür ederim iyi ki varsınız hepiniz ♥️🥹
az önce 2 farklı erken gebelik testiyle de test yaptım hemen yapar yapmaz 2. Çizgi çıktı silik milik ama rahat görünüyor. Gece 5 gibi WC ye kalkmıştım sıkışıp, o benim işi biraz bozdu ama olsun 😂😂

Eklentiler

• IMG_20240104_095800.jpg
    IMG_20240104_095800.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 64
Yaaa çok heyecanlandım 🥹 çok teşekkür ederim iyi ki varsınız hepiniz ♥️🥹
az önce 2 farklı erken gebelik testiyle de test yaptım hemen yapar yapmaz 2. Çizgi çıktı silik milik ama rahat görünüyor. Gece 5 gibi WC ye kalkmıştım sıkışıp, o benim işi biraz bozdu ama olsun 😂😂
Bariz belli canım rabbim tamamına erdirsin diyelim🤗 bu arada canım sorması ayıp olmazsa ilişki sıklığını yazmışsın daha önceki mesajlarda sen çatlama gününe kadar hemen hemen her günü değerlendirdin demi ben mi yanlış anladım. Kimisi sperm kalitesi diye üst üste ilişkiye sıcak bakmıyor ama ben de emin olamadım bu ay bir dolu bir boş pik ve çatlama günlerinde de her gün düşünüyorum

En son bir hafta önce test yaptım negatif ti kan daha vermedim az daha bekleyim diyorum

Canım beklenen adet tarihinin üzerinden 12 gün geçmiş bence sen artık test yapıp kanını ver çıkan çoktan çıkar, negatifse sonuçların bir doktora git.

Günaydın kızlar Size bi sorum olucak en son beta 500dü 1 hafta önce bugün 5+3 oldum özelde randevum var ilk muayene tekrar kan verip öyle mi gitsem sonuç ile beraber kan tahlilini devlette yaptırıyorum çünkü
Sen bilirsin canım yapabiliyorsan al öyle git aklın kalmamış olur

ParlayanGece ParlayanGece canım nerelerdesin ne durumdasın ovülasyon testine başladın mı nasıl gidiyor
Kuzu günaydın beni etiketlediğinizde buradayım onun dışında bir iki konulara bakıp çıkıyorum burdan ovulasyon da yapmıyorum kendi halimdeyim😂 zaten regl bitti ertesi gün yumurta akı geldi heralde o zaman yumurtladım regl ertesinde. Ama bakmıyorum da hiç sen naptinn

Bariz belli canım rabbim tamamına erdirsin diyelim🤗 bu arada canım sorması ayıp olmazsa ilişki sıklığını yazmışsın daha önceki mesajlarda sen çatlama gününe kadar hemen hemen her günü değerlendirdin demi ben mi yanlış anladım. Kimisi sperm kalitesi diye üst üste ilişkiye sıcak bakmıyor ama ben de emin olamadım bu ay bir dolu bir boş pik ve çatlama günlerinde de her gün düşünüyorum
Biz düzensiz yaptık evet ama doğal gelişti neredeyse hepsi, sadece çocuk olsun diye değildi, bi tek çatlamayı gördüğüm gün ilişki için geceyi beklemedim, yumurta çatladıktan sonra ortalama 6-12 saat duruyormuş.
Valla kuzum şimdi işin eksperi değilim ama içinden ne zaman yapmak geliyorsa o zaman yap. Kendini bir dolu bir boş diye şartlandırma rahat olmaya bak 😍

X