Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Israrla erkek diyen görümcem, doktor kız dedi diyince olsun sağlıklı olsun demişti bak aklıma o gelip duruyor 😡
O yüzden kıza daha çok yanastim
Erkek egemen olduğu için toplum genel de erkek olunca bi sevinme böbürlenme oluyo algı da sanki kız evlad degıl gibi dusuncesi bile sacma inan ilkin de kızım olsun cok istedim oglum oldu umarım ikinci bebişim kızdır yani kız evlad candır ya oglumu da seviyorum yanlıs anlasılma olmasın ama kızlar ailelerine daha düşkün oluyo kendimden biliyorum
OKYANUS302 OKYANUS302 canım seninkide ultrasonda varmı ama daha küçüktür demi 😍
Belli değil canım sımdı büyümüştür ama yakın zaman gitmedim nokta en son goruntusu 6hafta 3 günlükken anlasılmıyor bile yakın zaman da yok maalesef

Çok haklısın kuzum ben de paylaşmıştım...düşük oldu diye paylaştım oda burda kimse görmedi diloş maviş sen gör diye yaomsitim hemende sildim
Yavrum aslında ben burdaki insanlardan kötü niyet beklemiyorum o yüzden her seferinde paylaşıyordum ama eşim biraz sorun yaptı bunu, benim fikrimi alman gerekirdi falan diye. İlk kayıptan sonra o da korkuyor nazar değer diye. Ben de karşılığında bir şey istedim.😂 Aldı, o yüzden sözümü tutuyorum.😂

Yavrum aslında ben burdaki insanlardan kötü niyet beklemiyorum o yüzden her seferinde paylaşıyordum ama eşim biraz sorun yaptı bunu, benim fikrimi alman gerekirdi falan diye. İlk kayıptan sonra o da korkuyor nazar değer diye. Ben de karşılığında bir şey istedim.😂 Aldı, o yüzden sözümü tutuyorum.😂
. kız kötülük kimde var kimde yok belli değil ben bizim gurubu demiyorum ama dışardan da birsuru insan görüyor ya ondan canım eşin haklı ..

Enişteye ne aldırdın diye merak etmiyor değilim tabi ama söyleme 😂😂😂

Erkek egemen olduğu için toplum genel de erkek olunca bi sevinme böbürlenme oluyo algı da sanki kız evlad degıl gibi dusuncesi bile sacma inan ilkin de kızım olsun cok istedim oglum oldu umarım ikinci bebişim kızdır yani kız evlad candır ya oglumu da seviyorum yanlıs anlasılma olmasın ama kızlar ailelerine daha düşkün oluyo kendimden biliyorum

Belli değil canım sımdı büyümüştür ama yakın zaman gitmedim nokta en son goruntusu 6hafta 3 günlükken anlasılmıyor bile yakın zaman da yok maalesef
Anlamadim onlardan pek böyle biseyde görmemiştim ama bazıları da kendi kız isteyip olmazsa karşısındakine de öyle davranıyor.
Allah hayırlı evlat versin önce 🤲🏻🤲🏻

X