Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oy Oy MaşaALLAH MaşaALLAH rabbim esirgesin sağlıkla kucağına alırsın inşaALLAH canım benim :KK200::KK200::emir_bebek:
Esin veya baska biri yapsa saha saglam olur Yöntem böyle ipe nikah yüzüğünu asıp göbeğin üstüne sallamadan bekleyeceğin yüzük kendilinden sallanmaya başlayacak bebegin enerjisinden ötürü eğer yüzüğün hareketi dairesel ise bu bebek kız demek ama eğer ileri geri sallanır ise erkek demektir eğlencesine deneyin bakalım ne çıkacak
Bende nikah yüzüğü yok 🙄🙄🙄 herhangi bir yüzük le olmazmi bu şimdi :işsiz:

Bu sene sanki kız cogunluk ama bakalım ne olcak hayırlısı olsun 🙏 insallah merakla bekliyorum ben de bir oglum var kızım olsun cok istiyorum nasip 🙏
Kız bunu eşimde söyledi 🤔o nerden biliyorsa rüyanda çevresinde hamile kadınlar var zanneder ..:KK70::KK70::KK70:gizli gizli forumlara giriyorsa zaar hahahahah

Sakin sakin sağlıklı olsunda kızda güzel oğlan da.. onların dediklerini boşver ne üzüyorsun ki kendini
Ne demeye çalışıyor anlamadım vallahi,
Olsun ikisi de evlat vs. Diye konuşuyor sanki ben kız istemiyordum gibi ne alaka ya
Bi de gelmiş ay aynı benim oğlana benziyor diyor.
He anası babası varken daha suratı belli olmayan çocuk gitti kuzenine çekti 🤦🏻‍♀️

Kıza benziyor dedi işte canım daha kucuk falan dedi, bende hayallerinizi yikicam ama kız dedim..
Salı günü ikili test sonucu çıkarsa tekrar gidicem gel dedi bakalım
Ayyy kız biz tabiki eğlencesine takılıyoruz artık onlar bozuluyorsa yapacak bişey yok tamir ettiriZzzz hahahah iğrenc bir espüruuu 🤢🤢

X