Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay inş benimde başlar, 4,5 gün kala bakalım olacak mı, 9 günüm var daha, olursa yazarım inş sana:)
Çatlamadan 5 gün kadar sonra bir iki damla beyaz akıntı olmuş muydu sende?
Pek hatirlamiyorum ama reglye 3 4 gun kala beyaz akintim cogalmisti canim yumurtlamayla ve sonrasi seffaf akintim oldu baya beyaza donmeyince hatta bu ayda olmadi demistim insallah olur gonlune gore olsun hersey 🤲

Evet kızlar ben geldim pazartesi 2. Aşılamamı yaptırdım doktor değiştirerek bu sefer devlete gidiyorum bakalım nasip 2. Aşılamamda ağrım oldu eve geldim biraz uyudum yumurtalık bölgelerinde ağrı oldu 2 gün öyleydi bugün hiç ağrım yok dengeli besleniyorum paket gıdaların yüzüne bile bakmıyorum avakado tüketiyorum 1 hafta rapor aldım umarım bu ay bebişim gelir

Evet kızlar ben geldim pazartesi 2. Aşılamamı yaptırdım doktor değiştirerek bu sefer devlete gidiyorum bakalım nasip 2. Aşılamamda ağrım oldu eve geldim biraz uyudum yumurtalık bölgelerinde ağrı oldu 2 gün öyleydi bugün hiç ağrım yok dengeli besleniyorum paket gıdaların yüzüne bile bakmıyorum avakado tüketiyorum 1 hafta rapor aldım umarım bu ay bebişim gelir
hayırlı olsun canımm, ınsallaaahh hayırlısıyla nasıp olur

Hadi hayırlısı olsun canımm, hayirli bi şekilde nasip olsun inşallah bebisin tutunsun sana 🤲🏻

Pek hatirlamiyorum ama reglye 3 4 gun kala beyaz akintim cogalmisti canim yumurtlamayla ve sonrasi seffaf akintim oldu baya beyaza donmeyince hatta bu ayda olmadi demistim insallah olur gonlune gore olsun hersey 🤲
İnş canım🤲
Adete yakın beyaz akıntın her gün ortalama 1 kaşık gelir mıydı miktar olarak?

Aslında anlattım senmi kaçırdın😅 İyi geçti şülürler olsun Rabbime. Herşey yolunda işte dinlen dedi gelecek ay tekrar gidecegim inşallah
Şöyle bir bakındım ama göremedim, bir de korktum bu kız niye yazmamış kötü bir şey mi oldu diye. 🥺
Çok sevindim çok şükür bebeğim.❤️
Bir ay senin için bir şey değil, dayanıklısın sen.😂

Eklentiler

• D3A505B0-C458-4E14-8B16-D9BBBBF941BE.jpeg
    D3A505B0-C458-4E14-8B16-D9BBBBF941BE.jpeg
    74,2 KB · Görüntüleme: 65
X