Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
image.jpg

D ve B12 vitaminleri de var içinde, bu 60 tablet 120 tl, 30 tableti 70 tl.
R Rad__

Bebeğim ben geçen seneden beri Diofol kullanıyorum, eczaneye gidip hepsine baktım dedim ki, bana en kalitelisi hangisiyse onu verin.😂 Bunu verdi diğerlerinden azıcık pahalıydı ama şimdi hepsi aynı fiyat nerdeyse.

Sonra doktorum sordu hangi folik asiti kullanıyorsun diye, söyledim. Harika, devam et dedi. O gün bugündür birlikteyiz kendisiyle.😂
Bana doktorum bunu vermişti tedaviye başladığım zaman haftada 2 gün içiyordum sadece. Baktım çocuk olmuyor attım 3. Aydan sonra kullanmadım xjcjcjcn sağlık ocağı da bunu yazınca en iyisi bu mu dedim meğer değilmiş 😂
Sen bugün kan testi yaptın mı canım artış için?

Eki Görüntüle 2999744
D ve B12 vitaminleri de var içinde, bu 60 tablet 120 tl, 30 tableti 70 tl.
R Rad__
Bana d vitamini ilacı vermişti son doktorum . Ama reçetesinde hamile kalınca bırakılması geldiği söyleniyor. İçmedim öğrendiğimden beri. Ama bunu öğrendiğim iyi oldu alırım kesin yarın sonuçlarım çıksın tüm değerlerime baktırdım yarın çıkacak sonuç Demir eksikliği de çıkacak kesin 😏 bu ara unutkanlık başladı b12 olması da iyi oldu😂😂

Bana doktorum bunu vermişti tedaviye başladığım zaman haftada 2 gün içiyordum sadece. Baktım çocuk olmuyor attım 3. Aydan sonra kullanmadım xjcjcjcn sağlık ocağı da bunu yazınca en iyisi bu mu dedim meğer değilmiş 😂
Sen bugün kan testi yaptın mı canım artış için?
Günlük doz 400 mcg olsun da minnoşum, markası falan önemli değil.

Ya ben de onu düşünüyorum, bugün üşendim gitmeye, yaptırsam mı diye düşündüm durdum. Yarın son kez kan versem mi ki?

Günlük doz 400 mcg olsun da minnoşum, markası falan önemli değil.

Ya ben de onu düşünüyorum, bugün üşendim gitmeye, yaptırsam mı diye düşündüm durdum. Yarın son kez kan versem mi ki?
Folbiol 5 mg yazıyor sanırım 500 oluyor o.
Ben yarın yine vercem bugün sağlık ocağında da verdim😂😂 kanım kurudu ama yarın da son kez vercem.
Bir de kızlar sizde uyku hali var mı ya ben sürekli uykulu gibiyim gözümü açamıyorum aşermeler de var dün gece 12 de sarma sardım yedim😂😂

Ben yarın yine vercem bugün sağlık ocağında da verdim😂😂 kanım kurudu ama yarın da son kez vercem.
Bir de kızlar sizde uyku hali var mı ya ben sürekli uykulu gibiyim gözümü açamıyorum aşermeler de var dün gece 12 de sarma sardım yedim😂😂
Hayır kız, 5000 mcg. Düşün artık.😂
Ohhh yarasın sarmalar bak ben unuttum onu.😂
Uyku hali az da olsa bende de var, gündüz uykusu yoktur bende ama iki üç gündür uyuyorum.

Kızlar merhaba 29 ocakta beta 8.75 cıktı 10 saat sonra 12 cıktı. 2 gün sonra sağlık ocagında baktırdım. 30 olmuş. Ama bugun kanamam oldu çok hafif. Bat 4 şubat. Tutunma olabilir mi sizce? Böyle Bi durum yaşayan var mı?

Kızlar merhaba 29 ocakta beta 8.75 cıktı 10 saat sonra 12 cıktı. 2 gün sonra sağlık ocagında baktırdım. 30 olmuş. Ama bugun kanamam oldu çok hafif. Bat 4 şubat. Tutunma olabilir mi sizce? Böyle Bi durum yaşayan var mı?
Canım artış iyi ama iki günde bir aynı yerde vermen lazım tahlili. Benimde 12den yükselmişti. Ama lekelenme için progestan veriyorlar doktoruna söyle yazsin bebisin tutunmasini saglar

Canım bende folidays kullanıyorum doktorlar genelde hangi sirketle anlastiysa onu veriyor

Doktorum bugun verdi kan sulandrıcı ile cnm bu 3. İnşallah sağlıkla alırım kucagıma cok krkyrm
Korkma canım kimin ne yaşayacağı belli değil benim hiç olmadı kanamam ama olmayacak diye bisey yok. Kanama kırmızı olursa sanırım tehlikeli. Hem senin değerinde artmış sen tahlilden 2 gün sonra tekrar vet kan öyle daha net belli olur artis

Korkma canım kimin ne yaşayacağı belli değil benim hiç olmadı kanamam ama olmayacak diye bisey yok. Kanama kırmızı olursa sanırım tehlikeli. Hem senin değerinde artmış sen tahlilden 2 gün sonra tekrar vet kan öyle daha net belli olur artis
İnşallah canım rabbimin izniyle inşallah bişey olmaz😕

İlk defa kullanıyorum hap gibi agızdanda alınabiliyrmus ben direk fitil şeklinde kullandım doktorun önerdiği gibi. Sabahtan beri yatıyorum zaten canım 🙏🙏🙏
Hap olarak kullanıldığında daha çok yan etkisi oluyormuş. Ben aşılama yaptırdığım zaman kullanmıştım 14 gün sabah akşam. Hep fitil şeklinde attım ilk zamanlar hemen kalkıyordum geri geliyordu sende zaten bol bol dinlen canim🙏

X