Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar dün adetime 3 gün vardı hem idrar testi hemde ovülasyon testi yaptım ikisindede negatif sonuç aldım acaba pozitife dönme ihtimali varmıdır çok merak ediyorum daaaa

Anlayıslı olanları da var merak etme istediğin her seye bakar hatta düşük yaptım bundan önce suan ilk adet baslangıcım hormonlarıma baktırmak istiyorum yine bi bakarsanız ultrosonla rahmim de bi sıkıntı var mı desen yine bakar hem kan da bütün hormonlara bakar sana genel kontrol olur 🤗
Şaka gibi ama bana denk gelir böyle cinsler Allah'ım.. saglik calisani varsa aramizda kusura bakmasin 🤦🏼‍♀️ adetin 3.gunu olmasına ragmen ne ulturasonla bakti ne hormon testi istedi betaya bakalim dedi beni bir ağlama aldı hocam zaten düşük yaptim adetim ne betasi dedim yok 🥺
Canım adetinin 2. 3. Günüyse bi hormon tahlili de iste. Doktor ilgilenen biriyse yönlendirir zaten. Sen durumu söylersin muayene olmak için geldim diye
Maalesef kuzum doktor fiyasko🤦🏼‍♀️

Şaka gibi ama bana denk gelir böyle cinsler Allah'ım.. saglik calisani varsa aramizda kusura bakmasin 🤦🏼‍♀️ adetin 3.gunu olmasına ragmen ne ulturasonla bakti ne hormon testi istedi betaya bakalim dedi beni bir ağlama aldı hocam zaten düşük yaptim adetim ne betasi dedim yok 🥺

Şok oldum suan deli mi ne olmadığını sanki kendin bilmiyo musun beta istiyorum desen yapmazdı inan ki valla sasırdım hayret bisey

Çok iyi çok iyi, her şey yolunda demek ki Diloşum.😍 Çok heyecanlandım, kendi kesemi görmüş gibi oldum, kalp atışını bana alıştıra alıştıra söyle heyecandan bayılabilirim. :rolleyes::KK37:❤️
Aynen canım hala inanamasam da şükürler olsun iyi. Haftaya da senden güzel haberler bekliyorum ama insallahhh😍🙏 kalp atışını duyunca bende bi sedyeden aşağıya kayabilirim 🥲🙈 bu da küçük tırtıl🥲

Eklentiler

• 20220202_121345.jpg
    20220202_121345.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 63

Hey yarabbim ya 🤦🏻‍♀️ söyleyince ne dedi peki hormon tahlili istemedi mi sonradan

Kızlar nerdeyse 1 haftadır 23 ocaktan beri baya koyu cikiyodu ama tam pik olmadı 2 gündür çok çok az sümüksü akıntı geldi ama pik olmadı bugünde daha silik çıktı testim sizce yumurtlama olmamış mi

Eklentiler

• 20220202_155300.jpg
    20220202_155300.jpg
    107,1 KB · Görüntüleme: 50
  • 20220128_175256.jpg
    20220128_175256.jpg
    106,9 KB · Görüntüleme: 30
  • 20220125_162614.jpg
    20220125_162614.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 40
  • 20220123_155841.jpg
    20220123_155841.jpg
    128,1 KB · Görüntüleme: 50
Maalesef beta ve kan sayimi istedi,ben zaten beta ve kan sayımı istesem sağlık ocağı yapiyor oraya giderim. Artik ay ortasında kendi doktoruma sonuclarla giderim🤦🏼‍♀️
Tabiki yani oraya kadar sadece kan tahlili mi vermeye gittin. Peki kontrol falan etmedi mi? Artık kendi doktorun sana en iyi açıklamayı yapar

Kıslar ya zaman geçmek bilmiyo 😋 ovü değerlendirdik beklemedyim...2 gebelik testi var elimde .Ebru hanım Adet gecikirse yap dedi🌼

Kızlar dün adetime 3 gün vardı hem idrar testi hemde ovülasyon testi yaptım ikisindede negatif sonuç aldım acaba pozitife dönme ihtimali varmıdır çok merak ediyorum daaaa
Ovü testi gebeliği ölçmede yanlış gösterebiliyormhş canım ona bakma ...Gebelik ise erken gebelik testi mi...Normal gebelik testi ise adetin geçmesini beklemen en doğrusu 😊

X