Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar çok üzücü bir soru soracağım yaranizi desersem hakkinizi helal edin 😔 düşük yapan var mi? Düşük sonrası adet ne zaman gördünüz? Bir de düşükten sonra kanama durunca yumurtlama oluyor mu? Kanamam biteli 3-4 gün olacak daha adet olmadim ama akıntım geliyor,gerginim (yumurtlama zamanimda olan belirtilerim) bilgisi olan cevaplayabilir mi?
Ben ilk hamileligimde düşük yapmıştım sonraki beklenen adet günümde regl oldum yumurtlama oluyor tabiki

Kızlar ekte benim hsg sonuç yazım, var. Bugün durup dururken aklıma son cümle takıldı. Ancak diye başlayan. Anlayan biri var mı nedir. Nette kanser hücrelerinin kana karışması gibi bişeyler yazıyor tam anlamadım. Doktor da bununla ilhili bişey demedi sadece sıkıntı yok tüplerin açık demişti. maviss_34 maviss_34 Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi MaviSasa234 MaviSasa234 Dilos6342 Dilos6342 ve diğer kızlar

Eklentiler

• Screenshot_20220126_214213.jpg
    Screenshot_20220126_214213.jpg
    85,4 KB · Görüntüleme: 55
Kızlar ekte benim hsg sonuç yazım, var. Bugün durup dururken aklıma son cümle takıldı. Ancak diye başlayan. Anlayan biri var mı nedir. Nette kanser hücrelerinin kana karışması gibi bişeyler yazıyor tam anlamadım. Doktor da bununla ilhili bişey demedi sadece sıkıntı yok tüplerin açık demişti. maviss_34 maviss_34 Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi MaviSasa234 MaviSasa234 Dilos6342 Dilos6342 ve diğer kızlar
Tüpler açık rahim normal diyor sanirim ama ancaktan sonrasını bende anlamadım

Canim yardımcı olmak isterdim ama hiç anlamadığım bir konu 😔

Kuzum kalça bölgesindeki topar damalara sıZma olmuş.. Damarlara sızma olunca tehlikeli değilmiş. Rahim içine olsaymış sıkıntıymış..
“Genellikle lenfatik veya vasküler intravazasyon klinik olarak belirsiz olup tehlikeli değildir.”

Kuzum sonucu ne zaman belli oluyor hayırlı güzel haberlerle gel insallah takibimdesin🥰👼
Tranaferden 10-12 gün sonra test yapın diyorlar.. Herhalde 10 şubat gibi..
Ama ben çok gerginim.. Çok korkuyorum.. Olmazsası çok zihnimde dönüyor.. İlaçlar çok yormaua başladı😕 Bilmiyorum zihnen karmaşık bi durumdayım…

X