Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok tebrik ederim Allah tamamına erdirsin doğurmaya nasip etsin 🤗

Birsey sorabilirmiyim çok tebrik ederim bu arada. Kesin olup olmayacağını Allah bilir zaten 🤗 11ci gün dediğiniz kaçıncı günden başlanıyor saymaya ben bu kısmı anlayamadım bir türlü
Yani açıkçası programdaki yumurtlama tarihime göre saydim ama son adet tarihim 30 aralik ben 25.gun silik cizgiyi gordum. Bugün 26. Gün beta cikti

Aminnn canım benim senin haberini bekliyorum olacak zatende ❤️🤲

Bekleyim işte Çarşamba Perşembe yaparım bida nasipte varsa olacaktır olmuştur kısmet canım belirtim yok sadece adete yakın adet akıntısı az az gelir ya hani o gelmedi normalde 6 7 gün önce gelirdi bir o yok yani onada bir arkadaş oda bir belirti dedi vala bilmiyorum ya hayırla gelsin gelen insAllah burdaki hamisleride okuyorum hep rabbim sağlıkla kavuştursun bebislerine herkesin mavisin gurubu kızlar iyi bakın kendinize 🥰🥰 senide öptüm canım benim

Sende varmı herhangi bir belirti vs peki ❤️
Beni etiketlemeyi unutma haber ver mutlaka 😍 akıntıya takılma Bi arkadaşta hiç akıntı vs yok bu ay da olmadı dedi hamile çıktı hiç belli olmaz. Ben de belirti yok canım. Bu ay hiç mi hiç bişey yapmadım ovulasyon muş avakado imiş doktor kontrolü imiş. Sadece 1 dolu 1 boş değerlendirmeye devam ediyorum.

Hmmm anladım canim evet ondan olabilir. Sen bilirsin ama sürekli kan vermekte enfeksiyona açık hale getiriyor vücudu sürekli damar yolu açıldığından bugün hemşire dedi banada. İçim rahat etsin diyorsan ver tabi..
Sen vericem dedin ya kız ondan dedim bende. Senin artış da iyi ama bence sende 1 hafta bekle o zamana kadar doktor bulursun kendine

Geçmiş olsun minnoşum, gebelikte dişlere bir şey oluyor illaki sorun çıkarıyorlar.😔
Amin aminn, inşallah en hayırlı zamanda nasip etsin rabbim. Ooooh hamile hatun duası almak bir başka ferahlatıyor kız.😎😂❤️
O zamaaan bi kaç gün içinde bütün sıkıntıların sağlık sorunların bitsin ve bebisinin haberini all AMİİİİNNNNNNN
Çoook içten dua ettim hayırlısıyla rabbim kabul etsin😍😍😍🤲

O zamaaan bi kaç gün içinde bütün sıkıntıların sağlık sorunların bitsin ve bebisinin haberini all AMİİİİNNNNNNN
Çoook içten dua ettim hayırlısıyla rabbim kabul etsin😍😍😍🤲
Offf o kadar güzel olur kiii, ne güzel söylediin öyle.😍 Canımsın benim teşekkür ederim.❤️
(Ama uzun süreli ilaç tedavisi görmem gerekecekmiş maalesef.🥺)

Offf o kadar güzel olur kiii, ne güzel söylediin öyle.😍 Canımsın benim teşekkür ederim.❤️
(Ama uzun süreli ilaç tedavisi görmem gerekecekmiş maalesef.🥺)
Güzel olmaz mı hiiiç en kısa sürede bitsin sağlık sorunların o zaman insallaaaahh Allah hakkında en hayırlı olanı kısa zamanda versin amiin😍😍🤲

Güzel olmaz mı hiiiç en kısa sürede bitsin sağlık sorunların o zaman insallaaaahh Allah hakkında en hayırlı olanı kısa zamanda versin amiin😍😍🤲
Amin minnoşum amin.🤲🏻 Sen de sorunsuz, saglıklı, huzurlu bir gebelik geçir, sonra da sağ salim kavuş yavruna Allahin izniyle inşallah. 🤲🏻❤️

Amin minnoşum amin.🤲🏻 Sen de sorunsuz, saglıklı, huzurlu bir gebelik geçir, sonra da sağ salim kavuş yavruna Allahin izniyle inşallah. 🤲🏻❤️
Allah razı olsuun ❤❤ hep buralardayım ben güzel haberlerini bekliyorum inşallah başka topige gidemiyorum aklım hep burda😅😅

Allah razı olsuun ❤❤ hep buralardayım ben güzel haberlerini bekliyorum inşallah başka topige gidemiyorum aklım hep burda😅😅
Ee bu topik kıymetli çünkü senin için.😍 Bu ay olmazsa ben topiği falan geçtim hiç uğramam herhalde buralara. Yoğun negatiflik var, çok yoğun. Etkileniyorum.😂

Ee bu topik kıymetli çünkü senin için.😍 Bu ay olmazsa ben topiği falan geçtim hiç uğramam herhalde buralara. Yoğun negatiflik var, çok yoğun. Etkileniyorum.😂
Kız nerden negatiflik var burdan mii. Bende aynı şeyleri düşünüyordum ya hepimizin aklından geçen şeyler bunlar herhalde🤦‍♀️

Kız nerden negatiflik var burdan mii. Bende aynı şeyleri düşünüyordum ya hepimizin aklından geçen şeyler bunlar herhalde🤦‍♀️
Mesela bazı hikayeler beni mahvediyor çok üzülüyorum, çok uğraşan, isteyen arkadaşlarımız var keza biz de öyle, kahroluyorum yani burda acı çeken arkadaşlarımın derdi bütün vücudumu ele geçiriyor kendi derdim gibi kucaklıyorum, sonra mesela sürekli gebelik üzerine konuşuyoruz stres gecikmelere sebebiyet verebiliyor, stresin etkileyemeyeceği bir organ yok ki. Çok kötü yaşanmışlıklar okuyoruz ve bu senaryoları yaşayabilme ihtimalimiz benim boğazıma düğüm oluyor bazen nefesim kesiliyor. Galiba bana iyi gelmedi ya, ne bileyim işte…

Beni etiketlemeyi unutma haber ver mutlaka 😍 akıntıya takılma Bi arkadaşta hiç akıntı vs yok bu ay da olmadı dedi hamile çıktı hiç belli olmaz. Ben de belirti yok canım. Bu ay hiç mi hiç bişey yapmadım ovulasyon muş avakado imiş doktor kontrolü imiş. Sadece 1 dolu 1 boş değerlendirmeye devam ediyorum.
Ederim canım etmem mi haber sana gün aşırı iyi yapıyorsun birde böle dene bakalım iyi olacak insAllah canım benim🌼

Kızlar nasılsınız bakamadım bi kaç gündür buralara. Ben 2. kez kimyasal gebelik geçiriyorum malesef. Beta baya düşmüş. Lekelerim de kırmızıya dönmeye başladı bi kaç güne sökülür dedi doktorum. Verilen progestan da kurtaramadı malesef. Doktorum tıbbi genetiğe yönlendirdi. Şansıma yarına randevu buldum araştırma hastanesinden. Pıhtılaşma olabilir dedi. Eşimle 1 ay korunmaya karar verdik hem psikolojik olarak hem bedenen dinlenmek için. Aranızda genetik ve pıhtılaşma testi yaptıran oldu mu süreç nasıl işliyor hiç bilmiyorum

X