Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haklısın ama beklemek istiyorum🥺 İnan çok yoruldum benim şüphem yok evet bazen adet sancısı giriyor ama geri geçiyor bşrde sürekli gaz problemim var onun dışında iyiyim.
İnşallah öyle birşey yaşamam ya🤲🏻 sağlıkla gelir bebeğim.
15 ocakta beta 87.2
20 ocak akşam 559.5
21 ocak sabah erken saate verdim oda 652.0 çıktı
Bugünde 24 ocak 1352 çıktı. Artık nasip🤲🏻 Ne diyim duanı eksik etme benden
Canım benim ya saatler dakikalar bile o kadar fark ediyor ki yani sürekli değişiyor hcg doktor seni bozuna üzmüş bence aksamdan sabaha yüzde 20 civarı artmış zaten iki günde %60 ile %100 artış isteniyor. ağrı batma gebelik belirtisi çok normal, ama benim sürekli ağrım oluyordu sol tüpteydi senin öyle bir durumun da yokmuş sen hic kendini üzme bir sonraki randevunda keseyi görürsün dualarım seninle gönlünü ferah tut üzme bebisini Allah hamile olan herkesi sağlıkla yavrusuna kavuştursun bizim gibi bekleyenlerin de kısa surede yüzünü güldürsün hayirlisiyla dualarım seninle buradaki herkesle 🙏

Canım benim ya saatler dakikalar bile o kadar fark ediyor ki yani sürekli değişiyor hcg doktor seni bozuna üzmüş bence aksamdan sabaha yüzde 20 civarı artmış zaten iki günde %60 ile %100 artış isteniyor. ağrı batma gebelik belirtisi çok normal, ama benim sürekli ağrım oluyordu sol tüpteydi senin öyle bir durumun da yokmuş sen hic kendini üzme bir sonraki randevunda keseyi görürsün dualarım seninle gönlünü ferah tut üzme bebisini Allah hamile olan herkesi sağlıkla yavrusuna kavuştursun bizim gibi bekleyenlerin de kısa surede yüzünü güldürsün hayirlisiyla dualarım seninle buradaki herkesle 🙏
Aminn aminn Rabbim sağlıkla nasip etsin sanada 🥰🤲🏻

Maşallah canım 😍💕🧿
Hikayeniz ve sonucu çok güzel , çoğu doktor zaten umut yıkıcı genelde gerçekten 😥
Hepsinin faydası olmuştur hayırlı olsun inşallah
Ya papatya, benim doktor da beni kırdı biliyor musun? umudumu da yıktı. Minnoş kalbim çok kırgın.😢 İlaç yazmadan önce test yaptı regle 10 gün vardı. Gebelik yok, bu değerler bu kadar zamanda YÜK SE LE MEZZ! Dedi bana.:KK47:

Kizlaaar 2. Kan sonucu çıktı. İki gün önceki 17 di 🥲😍

Eklentiler

• IMG_20220124_194136.jpg
    IMG_20220124_194136.jpg
    71,9 KB · Görüntüleme: 67
Ya papatya, benim doktor da beni kırdı biliyor musun? umudumu da yıktı. Minnoş kalbim çok kırgın.😢 İlaç yazmadan önce test yaptı regle 10 gün vardı. Gebelik yok, bu değerler bu kadar zamanda YÜK SE LE MEZZ! Dedi bana.:KK47:
Yaa daha 10 gün var saka mi bu 😱
Ahh ahhh ben ilk doktora gittiğimde sekiz milyon spermle.sen hamile.kalamazsin dedi şak diye suratıma bide dalga geçer gibi, tüp bebekle.bile belki dedi asla bir dsha kapısından geçmedim 😒😒

Kızlar kan testi yaptim...103.2 çıktı 🎊 bat 28 ocak. Bugünün geldiğine inanamiorm. Tüm haber bekleyen arkadaşlar umarim tez vakitte alirlar mujdeyi🌺
Çok tebrik ederim Allah tamamına erdirsin doğurmaya nasip etsin 🤗
Ben mfk yöntemini denedim ilk aydan tuttu. İlişki günlerim adetin bittiği 7. Gün başlayarak 3-2-3-2 gün araliklarla bide 21. Gün oldu. Ayrica o doktorun önerdiği herşeyi yaptim ona hediyeyle gidicem Allah ondan razı olsun. Ama tabi bizim hikayemiz uzun. Eşimde varikosel çıkmıştı 9 ay önce ameliyat oldu ve çok ileri dereceydi. Ameliyat oldu. Yine deTek sansiniz tüp bebek dediler. Tüp bebek öncesi rahim filmi çekildi bende sorun yok saniorduk t rahim çıktı. İki ay önce de ben histereskopi ameliyati oldum o duzeltildi. Ama çok şükür ikimizin de sorunu kalmamisti ilk denemede aldik sonucu. 11.gun silik çıktı bugün de 103 değeri inşallah saglikli ilerler ama bu adim bile benim için inanılmaz sabahtan beri şoktayım inancımı yitirmiştim doğal yolla çocuğunuz olmaz demişti tüm doktorlar
Birsey sorabilirmiyim çok tebrik ederim bu arada. Kesin olup olmayacağını Allah bilir zaten 🤗 11ci gün dediğiniz kaçıncı günden başlanıyor saymaya ben bu kısmı anlayamadım bir türlü

Yaa daha 10 gün var saka mi bu 😱
Ahh ahhh ben ilk doktora gittiğimde sekiz milyon spermle.sen hamile.kalamazsin dedi şak diye suratıma bide dalga geçer gibi, tüp bebekle.bile belki dedi asla bir dsha kapısından geçmedim 😒😒
Ohoo onların imkansız dediği nelerin nelerin olduğunu gördük, ‘ol’ demesiyle olduran rabbimiz var çok şükür, bazı doktorların üslubuna sinir oluyorum.😠
Yarın test yapmak istiyorum ama cesaret edemiyorum ya.😢

10 güne mi böyle dedi şaka gibi 🤦‍♀️

X