Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bi gebelik testi yap cnm
Valla bu şekilde çıktı hayali çizgi görüyor gibiyim ama bilmiyorum olsaydı daha ney çıkardı bence bata 3 gün kaldı şurada bide erken gebelik testi bunlar

Eklentiler

• IMG_20220123_232723.jpg
    76,5 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG-20220123-WA0086.jpg
    113,4 KB · Görüntüleme: 79
  • IMG-20220123-WA0088.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 74
Hayali çizgiyi bir ben mi görüyorum kızlar az önce yaptım ilk idrar değil

Eklentiler

• IMG-20220123-WA0086.jpg
    113,4 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG-20220123-WA0088.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20220123_232723.jpg
    76,5 KB · Görüntüleme: 79
Canim.sana tavsiye eline oyalayacak bişey ler bulman hem vakit geçer hem biseylerle kafa dağıtırsin
YouTube bak oradan el işi olur bebis için atkı vs biseyler olur kafan dağılacaktir
O aklımda canım inşallah dışarıya çıkarsam yakında ip vs satan yer varmış. Yalnızlık çok zor ya gerçekten. İlk seferde amigurumi bebek örmeye calisicam diye 4 5 saat yerimden kalkmadigim oluyordu, zaman hızlı geçiyordu yine başlayayım bari
Vallahi bana dua edin çok vicdan azabı çekiyorum Allah öyle bi tiksinti versin ki bir daha icmeyeyim

Valla canım normalde de her konuda o kadar iradesizim ki, birakabilirsem ben herkes bırakır o derece. Sadece çok dua ediyorum Allahim çok tiksindir ben razıyım mide bulantisina kusmaya diyorum o derece vicdan azabı çekiyorum kolay elde etmedim kendime çok kızıyorum psikolojik olarak yerlerdeyim ilk bir iki gün çok mutluydum ama şuan çok kötüyüm sanki depresyondayım. Yemek bile hazırlayıp yiyesim gelmiyor bazen inşallah bir an önce atlatırım bu durumu
Kendine Cook dikkat et canım valla havalarda soğuk zaten hasta olunmayacak gibi değil inşallah bu ay güzel haberler alırsın insallah

Sen bir bırak ben kahve ve sigara ile sana foto atacağım.
Şaka şaka kıyamam, en fazla dötünü ellerim.

Evet çok iyi olur hem kafan dağılır,
Ayy sigara işi zor ya ben kullanmıyorum ama kardeşim falan hep içiyorlar gebelikte de bir süre azaltmisti oda baya zorlanmışti .
İnşallah canım bir an tiksinme gelsin birdaha da içme

Birakabileyim valla istediğini atabilirsin yeter ki bırakayım Allahiiimmm
Beybisi ben geçen sene 5 haftalıkken öğrenmiştim hamile olduğumu, bir hafta can çekiştim sonra bir mide bulantısı bir tiksinme oldu sigaradan görmen lazım. Yakınımda içildiğinde bile duramıyordum. Bir haftaya sende de başlar diye düşünüyorum.

Benim eşim de içiyor, ben o varken bırakmam daha zor olur derdim tam tersi oldu biliyor musun o gitmeden 1 2 gün çok az içtim 1 2 tane günde. Ben sigara içmeye gidiyorum derdi tamam git ben icerdeyim dediğimde helal olsun sana diyordu. Çünkü o varken oyalanacak konuşacak vs. Biseyim vardı. Telefondan biseyler gösteriyordum mesela bebekle ilgili ürün vs. Şöyle yaparız böyle yaparız. Ee evde insan olduğunda yemek yapılıyor bulaşık daha çok oluyor kıyafet daha çok yıkanıyor akşam o gelene kadar çabuk geçiyordu akşamda heyecan vs ona bak şunu konuş geçip gidiyordu. Şuan 4 duvar bana bakıyor ve sanki sigara içerken anca vakit geçiriyorum. İçim daralıyor bundan önceki gittiğinde bu kadar olmamıştım. Kendime bakım bile göstermiyorum hiç bisey içimden yapmak gelmiyor, biseyler bakayım diyorum yok o da olmuyor

Mide bulantısı az az başladı, zaten midem hassas olduğu için erkenden etkilemeye başladı inşallah baya etkilenirim, bi insan bunu ister mi istiyormuş valla. Vicdan azabından canım hiç bisey yapmak istemiyor hiç biseyle uğraşmak istemiyor inşallah bu durumu çabuk atlatırım

İnşallah bebeğim, üzme kendini. Bırakacaksın biz sana inanıyoruz.

Diloşummmmm uzun zamandan sonra girebildim foruma bi bakayım dedim son sayfaya seni gördümmm nasıl mutlu oldum anlatamam hayırlı olsun kuzummm inşaAllah sağlıcakla ilerler gebeliğin Bebişin doğduğundada popişine tatlı tatlı vur neden bu kadar bekletmiş seni bana da dua ett nolur inşaAllah şubat ayında da peşinden ben gelirimm

Ayyyy canım benimmmm coook teşekkür ederim yaa bi mucize oldu vallahi hala inanamasam da tam vazgecerken sürpriz yapasi gelmiş civcivin Allah razı olsun canım hepiniz hep dualarimdasiniz inşallah arkamdan hemencecik gelirsiniz sizde Amiiin amiiinnn gönlünüzden geçen dileğiniz kabul olsun hemen hayirlisiyla

İnan inan aman da amann imzanı da atmışınn 5 haftalık yazıyoo ayy nasıl mutlu oldum ya kendim hamilelik haberi almışım gibi yüreğim hop hop etti kız bende bu ay tekrar sahalara dönüyorum aşılamadan sonra malum iki tane kistim oluşmuştu onun peşinede korona oldum çok şükür bu ay her ikisinide defettim artık gelsin sağlıklı yumurtacıklarr tavsiyelerin var mı neler yaptın bu ay bomba gibi hazırlanmak istiyorum bende 23 şubatta doğum günüm inşaAllah güzel bi doğum günü hediyesi olur bana

Canıım sigara bende kullanıyorum hep düşünüyorum acaba hamile kalsam bırakabilir miyim diye. Hangi marka aldın hafif olarak özelden yazabilir misin şimdi buraya yazarsan sıkıntı olmasın diye dedim. Ben çok içmiyorum aslında günde 5 6 tane falan ama yine de insan alışıyor içmeye bırakmak istiyorum ama bir iki gün dayanabiliyorum sonra gene elim gidiyor

Canim ümidini yitirme bende dün ovulasyon yaptım o kadar silikti ki sırf meraktandi. Bugün kan verdim gebelik çıktı benimde bat 26 ocak.
Canım merhaba bende bir şey danışmak istiyorm adetim duzensiz ilişkiden 48 gün sonra kan testi yaptım ve negtaif çıktı yanılma payı var mı geç döllenme olabilir mi bidaha yapmalı mıyım sence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…