Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahh ahh ne yorucu bi durum bizimkisini inşallah Allah kalbimize göre verir kuzum ayy bat tarihlerimizde aynı sende bi belirti varmı
Amin inşallah tez zamanda alırız güzel haberi. :) geçen aylarda adet öncesi koyu kahve akıntım olurdu bu ay o yol açık kahve bazen beyaz-sarı olan su gibi bir akıntı var birde kasıklarım da sızlama var ve bu ara başım hep dönüyor perşembe kan vermiştim 0, 20 çıkmıştı yükseldi mi bilmiyorum. :) sende bir belirti var mı :)

Yarını bende bekliyorum test yapmak için. Duştan çıktım o kadar midem bulandı ki. Bu normal mi sizce. Yoksa psikolojik mi. Vallahi şaşırdım kaldım

Kızlar ovulasyondan anlayan yorulmasın lütfen kafam allak bullak oldu ya. 12si pik görmüştüm. Sonra 21i gece tekrar pik gördüm 22 sabah hafif silik oldu 22 gece sabahtan daha koyu tekrar pik gibi duruyor bu ne demek 2 günde 2 kere nasıl yumurtlar bir insan

Eklentiler

• IMG_20220123_225846.jpg
    IMG_20220123_225846.jpg
    102,9 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar ovulasyondan anlayan yorulmasın lütfen kafam allak bullak oldu ya. 12si pik görmüştüm. Sonra 21i gece tekrar pik gördüm 22 sabah hafif silik oldu 22 gece sabahtan daha koyu tekrar pik gibi duruyor bu ne demek 2 günde 2 kere nasıl yumurtlar bir insan
Cnm 12 sinde testin pik değil bozulan testinde yani ayın 21 inde pik gibi duruyo pik olması için t çizgisi c den daha koyu veya aynı koyulukta olması lazım

Tamam canım saati önemlimi bende tekrar salı yaptırım
Canim aynı saatlerde olursa 48 saatte ne kadar arttıgini görürsün. %60 %70 artış olması gerekliymiş. Birde aynı yerde ver kanı değerlerde değişiklik olmasın
Ben ilkini 12 buçukta vermiştim diğerini 11.40ta

Dilos6342 Dilos6342 Dilosum naptın nasıl gidiyo hamileliğin varmı bı rahatsızlığın. Sigarayı naptın kuzum
Napayim canım yalnızım, biraz mide problemi yaşıyorum kramp mide bulantısı falan
Sigarayı da en düşük değerli olandan almistim çok çok az içiyorum 3 4 tane onu da çok yakında birakicam gibi inşallah en büyük derdim o 😮‍💨

Napayim canım yalnızım, biraz mide problemi yaşıyorum kramp mide bulantısı falan
Sigarayı da en düşük değerli olandan almistim çok çok az içiyorum 3 4 tane onu da çok yakında birakicam gibi inşallah en büyük derdim o 😮‍💨
Doktora gittiğinde sikayetlerini söyle cnm ona göre ilaç verir. Sigarayida kendini çok bunaltmadan azaltarak bırakmaya çalış. Zor canım çok iyi anlıyorum seni içen anlar

Doktora gittiğinde sikayetlerini söyle cnm ona göre ilaç verir. Sigarayida kendini çok bunaltmadan azaltarak bırakmaya çalış. Zor canım çok iyi anlıyorum seni içen anlar
Vallahi o kadar bırakmak istiyorum ki vicdan azabı çekiyorum bende azaltarak bırakayım hemde en düşük değerliden alayım dedim
İnan her gün dua ediyorum Allahim nolur tiksineyim diye🙁
Eşim varken uğraşacak bisey oluyordu yemek vs falan şimdi biraz bisey yapmaya kalkıyorum hemen kasıklarima ağrı giriyor, otur otur nereye kadar içim çıktı sıkıntıdan, dışarı da çıkamıyorum çok soğuk, o yüzden de sigaradan elimi çekemiyorum böyle arada sıkıntı atıyormuş gibi
Ne yapicam bilmiyorum Vallahi çok dua ediyorum bırakayım diye
Sen nasılsın neler yapıyorsun canım iyi misin

Cnm 12 sinde testin pik değil bozulan testinde yani ayın 21 inde pik gibi duruyo pik olması için t çizgisi c den daha koyu veya aynı koyulukta olması lazım
12sinde ilk yaptım pikti buraya atıp sordum hatta herkes pik dedi durdukça garipleşti test sonradaan öyle oldu. Hadi o neyse 21 ve 22si gece pik görüp 22si gündüz daha silik olması çok garip geldi bana gece pik gündüz normal tekrar gece pik😳 bide bat 26 ocak 3 gün kaldı silikleşmesi gerekmez miydi artık

Vallahi o kadar bırakmak istiyorum ki vicdan azabı çekiyorum bende azaltarak bırakayım hemde en düşük değerliden alayım dedim
Eşim varken uğraşacak bisey oluyordu yemek vs falan şimdi biraz bisey yapmaya kalkıyorum hemen kasıklarima ağrı giriyor, otur otur nereye kadar içim çıktı sıkıntıdan, dışarı da çıkamıyorum çok soğuk, o yüzden de sigaradan elimi çekemiyorum böyle arada sıkıntı atıyormuş gibi
Canim.sana tavsiye eline oyalayacak bişey ler bulman hem vakit geçer hem biseylerle kafa dağıtırsin🥰
YouTube bak oradan el işi olur bebis için atkı vs biseyler olur kafan dağılacaktir 🐣🤲

Bırakırsın İnşallah kuzum azaltarak bırakmaya çalış bı anda ztn kesmek zor. Bende iyiyim cnm napim hastayım hala ne hastalikmis anam iyilesemedim yumurtlama zamanım geldi bı duzelseydim değerlendirmeye başlıcam

12sinde ilk yaptım pikti buraya atıp sordum hatta herkes pik dedi durdukça garipleşti test sonradaan öyle oldu. Hadi o neyse 21 ve 22si gece pik görüp 22si gündüz daha silik olması çok garip geldi bana gece pik gündüz normal tekrar gece pik😳 bide bat 26 ocak 3 gün kaldı silikleşmesi gerekmez miydi artık
Bi gebelik testi yap cnm

X