Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Lekelenme olabilir canim o normal önemli olan kırmızıya donmesin
Kızlar kan testi yaptırdım 26 çıktı bat 25 ocak yumurtlama 10-11 ocak kızlar nasıl sizce ve ciddi adet ağrısı var
maviss_34 maviss_34
İyi önemli
Olan artması inşallah artar canım hayırlı uğurlu olsun 🥰🥰 Rabbim hepimizin bebeişini sağlıkla dünyaya gelmesini nasip etsin
Oh masAllah canım bak çıktı işte gördün mü rabbim sağlıkla ilerletsin insAllah sağlıkla kavuş bebişine
Senin çatlama 11 mıydı gebelik testinde silik catlamanin kaçıncı günü çıktı canım
Canım 11.gun sabah yani dün çok silik bir çizgi çıktı

Guzel canim henüz çok çok yeni ama önemli olan iki günde iki katı artış olması iki gün sonra tekrar kan verirsin
Cook iyi canım maşallah hadi hayırlı uğurlu olsuun😍

Sizden zaten Allah razı olsun gönlünüzden ne geçiyorsa bir an önce nasip etsin Allahim🤲 😍
Bebiste var hala inanamasamda😍🐣
Aminnnn🐣🐣Senden Allah razı olsun kuzum, bende vakit buldukça giriyorum okuyorum öğreniyorum sizinle gülüp sizinle.uzuluyorum. kime anlatsan burdaki gibi bir destek göremiyorum bu süreçte maalesef anlıyorum dese de cok.zor anlayamıyorlar.
Evett mercimekte seninleee 🥰♥️🐣🤲

Kizlar içime kuskuyu bıraktınız. Ebruli Dilara pamukportakal yumurtlama tarihlerimiz aynıydı. Bat 28 ocak ama ben catlama tarihine bakınca 27 ocak bat oluyor. Bende yarin test yapsam mi . Sabredecektim ne guzel
Yap yap yap 🙏

İyi akşamlar kızlar benim sol kasığımin biraz üstünde hafif ağrı ve sızı oluyor birkaç saattir var , acaba bebek mi yerleşiyor 🥰 böyle bişey yaşayan var mi?
Bende de var ama acaba diyorum regliye hazırlık şeyleri mi bunlar 🙄

Kızlar bat 30 31 32 29 da olabilir düzensiz çünkü geçen ay 3 gün gecikti cunku.

Kasiklarim da kramp var
Bel ağrım var
Göğüs acım var

Acaba regli belirtisi mi 🙄

Aminnnn🐣🐣Senden Allah razı olsun kuzum, bende vakit buldukça giriyorum okuyorum öğreniyorum sizinle gülüp sizinle.uzuluyorum. kime anlatsan burdaki gibi bir destek göremiyorum bu süreçte maalesef anlıyorum dese de cok.zor anlayamıyorlar.
Evett mercimekte seninleee 🥰♥️🐣🤲
Evet evet kimse anlamıyor, destek çıkacaklarına köstek olan da çok.
Kendini en iyi aynı derdi çekenler anliyor o yüzden birbirimize çook iyi geliyoruz 😍🙏

Bir kaç gün daha bekle ben yerleşme olabilir diye düşünüyorum inşallah öyledir 😊 benim de yarın bat günü inşallah olmam :KK43:
Ahh ahh ne yorucu bi durum bizimkisini inşallah Allah kalbimize göre verir kuzum ayy bat tarihlerimizde aynı sende bi belirti varmı

X