Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sanmıyorum canım yaşla alakası pek yok bende 29 yaşındaydım ilk bebek isteminde şu an 31 im.Yaş tabiki faktör ama bu tarz şeyler genetik olabiliyor.Bazı insan var 20 yaşında 1 iki yumurtası kalıyor kimisi 45 yaşında daha fazla yumurtası olabiliyor.Tamamen işte muayene gördükleri sayıya göre diyolar sorun yok bakmaya gerek yok diye ama bende görüldüğü üzere bazen ters köşe durumlar olabiliyor.Bu tabiki sende de böyledir demek istemiyorum yanlış anlama sadece olabilen şeylermiş aklında bulunsun baktır aklında kalmasın sonra, ben zaman kaybettim yok yere daha kötüde çıkabilirdi belki allah korusun.Adet olmana gerek yok amh için ama yumurta sayımı adetken alttan yapılıyor.

Öncelikle cevap verdiğin için çok teşekkür ediyorum canım test yapmaktan yoruldum en azından yarını de bı atlayım da öyle test yapayım diyorum
Sen bilirsin canım benimde 18 ay sonra oldu zaten iyi anlarım yani seni. Bu ay test bile yapmayacaktim o kadar emindim negatif çıkacağına yola çıkıcam diye yapmıştım sırf. İnşallah bebeğin seninledir

Sen bilirsin canım benimde 18 ay sonra oldu zaten iyi anlarım yani seni. Bu ay test bile yapmayacaktim o kadar emindim negatif çıkacağına yola çıkıcam diye yapmıştım sırf. İnşallah bebeğin seninledir
İnşallah canım benim inşallah Allah razı olsun dua et benim için canım

Ben hiç adetli iken alttan muayene olmadım canım kafam karıştı şimdi. Adet iken hep göbekten bakıldı. En son doktorda göbekten baktı gerek yok dedi

Ben hiç adetli iken alttan muayene olmadım canım kafam karıştı şimdi. Adet iken hep göbekten bakıldı. En son doktorda göbekten baktı gerek yok dedi
Göbekten de bakılıyor ama asıl alttan en doğrusu görünür canım.Alttan muayene daha nettir çnkü.

İnşallah artar canım ya bende bugün hiçbirşe hissetmiyorum korkmalımıyım. Allahım ya ağrım yok korkuyom ağrım var korkuyom ne yapacaz

İnşallah artar canım ya bende bugün hiçbirşe hissetmiyorum korkmalımıyım. Allahım ya ağrım yok korkuyom ağrım var korkuyom ne yapacaz
Valla kasık ağrım dünden beri yok gibi biseydi biraz eğilip kalktım biseyle uğraşıyordum ağrı girdi hemen birde kistimin olduğu yerden olmaması en iyisi

Canım amh istememiş sanırım öyle okudum adetin üçüncü günü kandan bakılıyor, adetli iken alttan bakınca sanırım yumurta vs daha iyi görünüyor. Sen amh yaptır ilk firsatta .
Doktordan dotkora farkediyor ya ,bana bir doktor illa alttan bakmak istedi adetliyken ben izin vermedim sadece amh baktırmak için gittiğim bir doktordu bir sene önce diyorum keşke baktırsaydm. Sonraki doktorlara bn istedim bakmadılar, herkes farklı çalışıyor

Valla kasık ağrım dünden beri yok gibi biseydi biraz eğilip kalktım biseyle uğraşıyordum ağrı girdi hemen birde kistimin olduğu yerden olmaması en iyisi
Öyle mi diyorsun. Ayaklarını uzat yat bebeginden önemli değil dinlen.
Kızz canın sıkılmıyormu kimse yok Benim tüm ailem burda 2 3 gün evde kaliyim bunalıyorum.

Evet yarın adet günüm bakalım umarım olmam ve geç de olsa çift çizgiyi görürüm adet belirtileri de gösteriyorum hayırlısı olsun ne diyeyim
Benim de yarın adet günüm bende gösteriyorum inşallah olmam :) ikimizde inşallah bu hafta güzel haberi alırız :)

Amh baktırmak için kandan, adet olmana gerek yok canım seninde aklında olsun.Ama yumurta sayımı için adetken alttan muayene en doğru sonucu veriyor.

Amh baktırmak için kandan, adet olmana gerek yok canım seninde aklında olsun.Ama yumurta sayımı için adetken alttan muayene en doğru sonucu veriyor.

Eki Görüntüle 2994018
Ben yumurta rezervim.icin baktırdım canım.onyuzden adetli iken istedi doktorum,
Kesinlikle alttan adetli muayene öneriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…