Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yumurta beyazı sunen akıntı (çok afedersiniz) gebelik belirtisi olabilir mi? Yoksa tekrar mı yumurtluyorum elimde test de kalmadı bugün pazar🥴

Korkutmuyorım🥰 Ylanış anlama tabikide kötü birşey değil ama sen peogestan kullan. Bende çok koektum progestan hemen kesti. Zaten benimgi 3 gü sürdü kesildi. Zaten kahverengi leke normal ama ne olur ne olmaz seni bilgilendiriyorum.
Teşekkür ediyorum canım ❤️

Benim 8inde çatladı ama ben igne kullandım 7sinde attım 8inde catladigini hissettim 8inden itibaren saydım 11. Günde çok silik çizgi çıktı erken gebelikte değerim de 12 çıktı.
Kaset test belki göstermeyebilir herkeste aynı olmuyor, herkeste de aynı gün çıkmıyor
Burda yumurtlamanin üstünden 9. Günde gören de oldu geç gören de
Her iki ihtimal olsun aklında inşallah bebeğin seninledir 🤲
Canım sana bişey sorucam sen hiç daha önce AMH bakıldı mı. Bende hiç bakılmadı

Canım sana bişey sorucam sen hiç daha önce AMH bakıldı mı. Bende hiç bakılmadı
Bende de çikolata kisti olmasına rağmen hiç bakılmadı. Sana demiştim ya adetliyken alttan muayene de folikül sayısını görüyorlarmış diye eğer gerek görmediyse yapmıyor o yüzden doktor herhalde
Ben sormuştum bi kere sana gerek yok demisti

Benim başıma da geldi ama test hatalı çıktı bu testin markası ne, içinize sinmiyorsa başka marka testle yapin ama bence yaptırmayın da ben boşuna üzülmüştüm
Laboquick ve surelap iki test vardı hatalı mi bilmiyorum ama pek koyulaşma olmadı adete de 3 gün var gerçi, en iyisi kanda takip etmek olacak sanırım 🙃

Laboquick ve surelap iki test vardı hatalı mi bilmiyorum ama pek koyulaşma olmadı adete de 3 gün var gerçi, en iyisi kanda takip etmek olacak sanırım 🙃
Benim 12 çıktı ilk değerim ertesi gün surelab yaptım hepsi negatife yakın çıktı bildiğin sonra kan testi yaptırdım 56 olmuştu değerim bendekiler bozuk çıktı yani ve surelab markaydi

Bende de çikolata kisti olmasına rağmen hiç bakılmadı. Sana demiştim ya adetliyken alttan muayene de folikül sayısını görüyorlarmış diye eğer gerek görmediyse yapmıyor o yüzden doktor herhalde
Ben sormuştum bi kere sana gerek yok demisti
Yani folikül yoksa mı bakıyorlar. Kaç doktora gittim kaç kere hormon baktılar buna bakmadılar. En son aşılama öncesi brn istedim. Doktorda sen bunları yaptır gel dedi bende amh da var her halde sonu lar çıkınca anladım. Doktor fsh ile E2 istemiş amh yine yok

Yani folikül yoksa mı bakıyorlar. Kaç doktora gittim kaç kere hormon baktılar buna bakmadılar. En son aşılama öncesi brn istedim. Doktorda sen bunları yaptır gel dedi bende amh da var her halde sonu lar çıkınca anladım. Doktor fsh ile E2 istemiş amh yine yok
Yok canım şöyle sanırım orda diyelim 5 folikül görüyor iyi diyor eger bi tane görüyorsa az geliyor amh istiyor gibi
Şimdi tamda bilgim yokta yanlış olmasın. Sen bi tekrar sor içinde kalmasın ya ben baktırmak istiyorum diye

X