Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar içime kuskuyu bıraktınız. Ebruli Dilara pamukportakal yumurtlama tarihlerimiz aynıydı. Bat 28 ocak ama ben catlama tarihine bakınca 27 ocak bat oluyor. Bende yarin test yapsam mi . Sabredecektim ne guzel
Umitlenmeden yapabilirsin testi yoksa morel bozuluyor.. her türlü ihtimal var aynı çıkmaya bilir belki sende geç çıkacak .. o yuzden negatif çıkarsa uzuleyim deme... Belirtilerin var mı hani?

Kızlar eşimle ilişki sonrası foşurrrdayarak çıktı hepsi 🤦🏻‍♀️ boşa mı gitti şimdi, hiç böyle olmamıştı... Çarşaf bile battı ya of

Ovulasyon testlerin nasıl çıkıyor canım resim var mı son günlerin
2. Cizgi hep var bir haftadır. Pik gibi degil tabi ama yine belli.
Umitlenmeden yapabilirsin testi yoksa morel bozuluyor.. her türlü ihtimal var aynı çıkmaya bilir belki sende geç çıkacak .. o yuzden negatif çıkarsa uzuleyim deme... Belirtilerin var mı hani?
Ben zaten surekli negatif gördükçe daha erken diyorum.. regl oluyorum uzerine görmedir diyorum 😂 hep bir pskolojim bozuk yani.
Hafif gogus hassasiyetim var ama o bazan oluyor zaten. Tek kuskulandigim sey ıslaklık. Cok hafif var oda yogun degil

2. Cizgi hep var bir haftadır. Pik gibi degil tabi ama yine belli.

Ben zaten surekli negatif gördükçe daha erken diyorum.. regl oluyorum uzerine görmedir diyorum 😂 hep bir pskolojim bozuk yani.
Hafif gogus hassasiyetim var ama o bazan oluyor zaten. Tek kuskulandigim sey ıslaklık. Cok hafif var oda yogun degil
Anladım canım erken gebelik testi ile yapsan keşke

Kızlar kanamam başladı. Yine kimyasal... İkinci oldu bu. O kadar iyi hissediyordum ki çok inanmıştım bu sefer sağlıklı olacağına. Ben artık napacağımı bilmiyorum o kadar üzgünüm ki. Genetik test vereceğiz. Bunun dışında önerebileceğiniz bi şeyler var mı? Çok yoruldum.

X