Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar içime kuskuyu bıraktınız. Ebruli Dilara pamukportakal yumurtlama tarihlerimiz aynıydı. Bat 28 ocak ama ben catlama tarihine bakınca 27 ocak bat oluyor. Bende yarin test yapsam mi . Sabredecektim ne guzel
Yap gitsin kızz Amman için rahat eder hiç değilse

Pamuk portakal sen hamile misin canim. Cok sevindim. Ne zaman test yaptin
Evet kuzumm hamileyim 🥰 bunu söylerken bile ellerim titriyor bak halen 😍 Allah razı olsun.. bugün sabah yapmıştım çizgi çıkınca kan testi verdim biraz erken çıktı tabi yumurtlamanın 9. Günü bugün 🤭
Kizlar içime kuskuyu bıraktınız. Ebruli Dilara pamukportakal yumurtlama tarihlerimiz aynıydı. Bat 28 ocak ama ben catlama tarihine bakınca 27 ocak bat oluyor. Bende yarin test yapsam mi . Sabredecektim ne guzel
Sen bilirsin kuzum bizim ebruyla normale göre biraz erken gösterdi bebisler kendilerini🥰 Negatif çıksa üzülürsün belki sonra çıkacak... İçim rahat etsin elimde test var diyorsan yap tabii... İnsallah vardır ve çıkar 🤲

Eklentiler

• IMG_20220122_155551.jpg
    IMG_20220122_155551.jpg
    54,9 KB · Görüntüleme: 72
Kac cikti canim sonucun. Emin olup oyle test yapmissin . Negatif görmekten iyidir
Valla sonra her gün test almaktansa direk Bikaç güne kan verdim aynı para bunda en azında 2 saat bekliyorum diğer türlü hergün idrar yap bekle yarın ne olacak falan strese girmek istemedim daha iyi oldu canım Perşembe günü ilk yaptığımda 2,48 di cumartesi akşam yaptım 14,08 di

Evet kuzumm hamileyim 🥰 bunu söylerken bile ellerim titriyor bak halen 😍 Allah razı olsun.. bugün sabah yapmıştım çizgi çıkınca kan testi verdim biraz erken çıktı tabi yumurtlamanın 9. Günü bugün 🤭

Sen bilirsin kuzum bizim ebruyla normale göre biraz erken gösterdi bebisler kendilerini🥰 Negatif çıksa üzülürsün belki sonra çıkacak... İçim rahat etsin elimde test var diyorsan yap tabii... İnsallah vardır ve çıkar 🤲
Merakımız rahat bırakmadı bizi 🙈

Catlamanin 10 gunu bugün benim. Yarin 11 iste daha ne olsun 😂😂😂😂
Kaset testim var. Erken gebelik almadim bu ay. Kar tatili de engel oldu. Yoksa duramaz kesin alırdım. Kendimi tutmak için hergun oluvusyon yapiyorum :KK70:

Catlamanin 10 gunu bugün benim. Yarin 11 iste daha ne olsun 😂😂😂😂

Kaset testim var. Erken gebelik almadim bu ay. Kar tatili de engel oldu. Yoksa duramaz kesin alırdım. Kendimi tutmak için hergun oluvusyon yapiyorum :KK70:
Ovulasyon testlerin nasıl çıkıyor canım resim var mı son günlerin

X