Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aynen ya hepsi aynı bende de var ishal bel ağrısı kasık karın ağrısı bide grip oldum😔ekstra göğüs uçlarım acıyo renkleri koyulaştı bi miğde bulantısı yok çok şükür 😂
Benim sabah mide bulantim başladı ya ama zaten normalde de çok hassas 🤦‍♀️ ben biraz 💩 yedim gibi 😅
Gögüslerde hiç bisey yok bi bakıyorum sonra aa bu niye bu kadar minnak diyorum kapatıyorum :KK70:
Gribe dikkat et canimm üşütme bak havalar çok soğuk belime de ağrı ara ara çok sancılı giriyor 2 dk sonra geciyor

Kızlar bu ay gebelik testim negatif çıkmıştı ya korona testim de pozitif çıktı şaşkınım😅 bu ay ki kısmet 🐣 değil 🦠 müş🥲 oysa 2022 güzel geçecek gibi hissediyordum😏
Bir de üstüne regl ağrısı çekiyorum tabi mükemmel😂
Bu ay ilaç tedavime ara verip hayıt suyu vs içecektim, içsem bişey olur mu acaba 🤔
Çok geçmiş.olsun canım

Benim sabah mide bulantim başladı ya ama zaten normalde de çok hassas 🤦‍♀️ ben biraz 💩 yedim gibi 😅
Gögüslerde hiç bisey yok bi bakıyorum sonra aa bu niye bu kadar minnak diyorum kapatıyorum :KK70:
Gribe dikkat et canimm üşütme bak havalar çok soğuk belime de ağrı ara ara çok sancılı giriyor 2 dk sonra geciyor
haha çok güldüm😂😂😂aynrn benimde ağrılar genelde 2 dakkalık daha çok ağrıyan belim.çarş bi hava alayım diye dışarı çıktım dün kötüydüm ama bugün daha iyiiym çok şkür 😊benimde miğdem normalde hassastır ama inşallah çok bulantı yaşamam.sende sık sık idrara çıkmaz varmı

haha çok güldüm😂😂😂aynrn benimde ağrılar genelde 2 dakkalık daha çok ağrıyan belim.çarş bi hava alayım diye dışarı çıktım dün kötüydüm ama bugün daha iyiiym çok şkür 😊benimde miğdem normalde hassastır ama inşallah çok bulantı yaşamam.sende sık sık idrara çıkmaz varmı
Şuan pek yok canım o ilerleyen vakitte olabilir ama normal de çok su içerim zaten ben. Normale göre fazla çıkıyorum iyi bari canim benim bugün içim dışıma çıktı hastaneye git gel 😨

X