Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
senden de kuzumm, bende burakı herkesle tanıstıgıma cok memnumum mutluyum fıkır almak vermek harıka bır duygu hepımız aynı yoldayız ve teker teker bebıslerımıza kavusacagız ınsallaah
Aynen kesinlikle öyle birbirimize disardakilerden daha bağlıyız daha çok yardimciyiz❤ ama gerçekten üzülsem de kabullenmeye başladığım zaman oldu stresleri bırakma vakti kızlar birde avokado unutmayinn

Sağlık ocağında yaptırdım ya ancak yarın yarın çıkmazsa pazartesi. Bakalım artık nasip
Hadi sen de guzel degerler alırsın inşallah endiselenme zaten dün gördün ne kadar arttığını stres olduğunda hep böyle düşün ben stres yaparsam bebegimi sıkıntıya sokarım o yüzden pozitif olmam lazım diye

canım tekrar tebrik ederim . bizede duat et. demekki gerçekten kaset testlere güvenmemek gerek.
En azından test yapılacaksa baska farklı bir marka daha olması lazım bence.
Benim ilk yaptığımda değerim 12 çıktığında daha belirgindi sonra silinince telaş yapmıştım, ama başka testle denedim onla koyuydu
Mutlaka teyit etmek lazım başka marka testle
Insallahh hep dua ediyorum 18 aydır burdayım hep kendime herkese dua ederdim şimdide devam ediyorum inşallah sizde böyle güzel haberler alın amin

aynen çok saçma gerçekten.amin canım Allah tüm isteyenlerede nasip etsin

Aynen kesinlikle öyle birbirimize disardakilerden daha bağlıyız daha çok yardimciyiz❤ ama gerçekten üzülsem de kabullenmeye başladığım zaman oldu stresleri bırakma vakti kızlar birde avokado unutmayinn
en onemlı olay stres zaten ve zaman, stresı bırakınca zaamnıda gelıyse nasıp oluyor bır sekılde

tebrik ederim, sağlıkla kavuşun inşallah ❤

en onemlı olay stres zaten ve zaman, stresı bırakınca zaamnıda gelıyse nasıp oluyor bır sekılde
Aynen öyleymiş gerçekten ben üzülmeyi birakamamistim ama doktor da en son öyle konuşunca kabullenip tüpe gideriz falan diyordum öyle kabullenmeye başlamıştım şuan olmayacak belki orda olacak diye. Gerçi bi de 2.hsg de işe yaradı sanırım

Kaybın için çok üzüldüm, hayırlısıyla sağlıkla bu ay bebeğine kavuşursun inşallah canım. Ne güzel ikinizde de bir sorun yok ve biliyorsundur arka arkaya çok daha kolay hamile kalınabiliyor.. kırmızılara üzülmeden yola devam..

Aynen motiveli ol. Yani insanın ilk bebegi ya çok korkuyor. Ana yüreği diloşş

İnşallah canım inşallah öyledir eşimde ileri hızda düşüklük var bakalım rabbim aratmasın kimseye Bu cuma günler hürmetine. 4 aydır deniyoruz bakalım nazlanıyor bebişler

iki ikişide pozitif çıkması lazım yani. Ayyy Allah kimseye vermesin ya .yeişim parasını yaa böye bir sağlık sorunu çıkmasın. Allah kimseye vermesin şifasız hastalık .bilgi için teşekkür ederim.

Kız hele sen 1 2 sene bekleseydin napardin abooov
Ben 1 buçuk senedir negatif görmekten inanamiyorum
Ayy çok haklısın Bekle bekle hasret bitiyor. Kız bana doktor senim sür hormonun yüksek yumurtalıklarım iltihap var senin çocugun olması mümkün değil dedi. Ayy ben neler yaşadım başımdan aşağı kaynar sular döküldü. 3 aylık evliyim somra tedavi için gidecektim. Dedim evde test var bir yapayım yaptımki çıktı. Prolaktin hormonu da düşmüş

Kız sana test yapıp moralini bozma dıyom dinlemion bu testler hıkaye benım 10000 olan sonucumu negatif gösterdi

Aynı benim gibi olmuş canım seninde ben evlendim 1 2 ay sonra ağrım kanamam oldu doktora gittim çikolata kistin var çocuk istiyorsan hemen dene bu kist hızlı büyür geciktirir cok demişti ağlayarak çıkmıştım odadan. 18 ayda neler neler 2 hsg 6 kere ilaç denemesi bir aşılama hiç biri tutmadı bi kere bile. Hafif yumurta tembelliği var cikolata kisti var, rahim de sola dönük ben dedim bu ay artık hiç olmaz bu kadar zamandır olmadı tüp bebeğe giderim dedim. Tamamen umudumu kaybetmiştim yani
Ama yine de hsg femara ve catlatma iğnesi sayesinde oldu. Ben ona bile artık çok ümitsizdim aşılama da tutmayınca bi ay önce. Bu arada süt hormonu çok değişken bi hormon ellemeyle, stresle bile hemen yükselebiliyor. Takip yapmadan sana öyle demesi çok saçma olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…