Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağlık ocağında kan testi vermek için randevu almak gerekiyor mu acaba
Hayır canm. Ben gittim direkt muayne için sıra aldım. İdrar testim pozitif kanda gebeliğe baktırmak istyorm dedim hemen kan aldılar. Sabah aç karnına gtmen lazm. Dün verdm bugun cıktı sonucum.

Hayyh MashaAllah biliyordum bir ümit olduğunu.. canım kan ver sen yine Ozaman belliki yükselmiş İnshaAllah testler yanılma diye biliyorum ama kan daha net tabi.. çok sevindimmmm İnshaAllah bebiş sneinledir

Tuğbacım benim 4 gün kala kana 2 küsür çıktı 7 gün kala bilmiyorum

Hayır canm. Ben gittim direkt muayne için sıra aldım. İdrar testim pozitif kanda gebeliğe baktırmak istyorm dedim hemen kan aldılar. Sabah aç karnına gtmen lazm. Dün verdm bugun cıktı sonucum.
Doktorun odasına girmek gerekiyor dimi,direk bankodan kan almaya yonlendirilmiyorum yani

Düşünmedim düşünmedim tamamm Bi değer artsinda gerisini halledicez insallah

Canım mide bulantin var mı? Benim sabah az vardı, şimdi hastaneye gittim geldim tavan oldu mide bulantısı zor attım kendimi
Yok benim kasık ağrısından başka belirtim. Allah Allah genelde derler şuan aolmaz. Bebek tam oluşunca miğde bulanır diye böyle 7 8 haftada

Yok benim kasık ağrısından başka belirtim. Allah Allah genelde derler şuan aolmaz. Bebek tam oluşunca miğde bulanır diye böyle 7 8 haftada
Hormonlarda yükseldikçe oluyormuş ya canım benim mide zaten hassas, geçen hafta kusmaktan acillik olmustum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…