Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• IMG_20220118_202821.jpg
    IMG_20220118_202821.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 62
Kızlar siz kimyasal gebelikten sonra ara verdiniz mi? yada verecek misiniz? benim eşim ara vermek istemiyor.

Kızlar siz kimyasal gebelikten sonra ara verdiniz mi? yada verecek misiniz? benim eşim ara vermek istemiyor.

📢📢Evettt canlar 📢📢
yeniden burdayım malum kurban olduğum kızım (muhabbet kuşum) hastaydı şükür daha iyi şimdi. Ben de bugün dra gittim 3.asilama için. Biraz ara verelim mi dedi Dr nooooo nooooo noooo dedim devam edecez bam bam bam. O zaman eğer bu tutmazsa mutlaka ara verelim dedi tamam dedim. Klomen ile devam, degistirsek mi dedim o da dedi ki yunurtan kaliteli büyüyor gerek yok eğer buyumeseydi o zaman değiştirirdik. Sonra bakti reglin 3.gunu olmasına rağmen rahim duvarin çok kalın dedi. Engel olmaz dedi ama gozlemlemeliyiz dedi. Yeniden hormon testi yaptırdım daha yansimadi e nabiza. Ee var mı yeni gebelerimiz😍 çok msj birikmiş okuyamadım ne yazdınız anam boyle
Ay minik kuşa çok sevindim canım, sesin çıkmayınca korktum valla yaa.. Yeni aya hızlı bir giriş yapmışsın 💪🏻💪🏻 Gazamız mübarek olsun

Bende bekarken vardi evlendim geç hamile kalırsın dedi doktor 4. Ayda hamile kaldım doğum sonrası kontrole gittim pko kalmamış dediler en son geçe ay gittim temiz dediler ama bende henüz adet olmadim bende bekliyorum bi kaç güne olmazsam kan vericem umarım hamileyizdir🧡
Yaa ne güzel ilk gebelik hemen olmuş 🙏🏻 benim henüz gebelik olmadı inşallah olur bu sefer

Kızlar siz kimyasal gebelikten sonra ara verdiniz mi? yada verecek misiniz? benim eşim ara vermek istemiyo

Canım bunun için ara vermeye gerek yok embriyo kendini oluşturmadığı için tamamlayamadığı için adetle sökülüyor bu herkesin başına gelebiliyor yani endişe etme rahim aslında gebeliğe kendini hazırlıyor

Canım bunun için ara vermeye gerek yok embriyo kendini oluşturmadığı için tamamlayamadığı için adetle sökülüyor bu herkesin başına gelebiliyor yani endişe etme rahim aslında gebeliğe kendini hazırlıyor
Evet canım haklısın bir yerde okumuştum

Evet zaten insan kendini bilir mutlaka farklı bir sancı oluyor ben alnımdan ter boşalmıştı hatta senin gibi kan testi vermeye gittiğimde doktorda oldu birde hepsi çıkınca vücut ısın düşüyor rahatlama geliyor zaten o çıkana kadar karın sertleşiyor kasılma yapıyor çıkıp bitince karnın yumuşar ellediğinde anlarsın ben artık anlıyorum
Canım senin bat noldu test yaptın mi

X