Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Neeee ay bizde mi kocayı dövsek napsak o kadar takik olmasına rağmen yine iyi kalmış 4 ayda ya. Bi de moral olsun diye yapmış tekrar hamile kalmış he yazdığın her cümleye ayrı şaşırdım sırf işte çocuğu bile başkalarıyla yarışmak için yapıyorlar yarabbim ne diyim. Ben de çevremde görüyorum ama bu kadarına şahit olmadım, ama görüyorum yani yaşları da küçük o hareketler o tavırlar gözüme sokmaya calismalar hava atmalar. Gülüp geçiyorum artık gercekten benim dediklerimin yaşı da küçük o yüzden
Ah nerde keşke öyle olsa ama hiç hissetmiyorum. Ben aslında belki kafamı boşaltmaya başlayabilirdim bu saatten sonra çünkü cok yoruldum. Ama böyle eşim sürekli gelip gidince ben de istemsiz strese giriyorum. Mesela bak 2 gün sonra gidecek gitmemesinin imkanı yok diyorum ki bari bebek tutsaydı onun sevinciyle o kadar üzülmezdim falan diyorum. İstemsizce bi yandan bebeği de düşünüyorum. Hsg den sonra 3 4 ay şans artıyor diyorlar onu deneyemicez diye sıkıntıya giriyorum. Geldiği zamanlarda da sanki zaman kısıtlı herseyi denemem lazım sonra yine çok bekleyeceğim diyorum yani böyle istemsizce stres üstüne stres yaşıyorum

Bilgin için teşekkür ederim benim Perşembe cuma Cumartesi çamur gibi lekelenmem oldu. Ama 3 gündür kesildi yani hiç gelmiyor. İnşallah tutunur sağlıklı gebeliktir ikimizinkide. İnan insan endişeleniyor ya ister istemez

haklısın ben bugünde yumurtlama görmedim. son bi test kaldı
Yumurta tamamen büyüdüğünde bu testler gösteriyor sanırım, demiştim ya ben ilac kullandığım ay rastgele bakayım dedim çok çok silik çizgi çıktı ertesi gün gittim 18 mm yumurtam vardı catlatma ignesini attım sonra tekrar test yaptım pik olmuştu

Haklısın ama stresi bırakmak zorundayız bir de şöyle düşün 1 gün daha yaklaştık o haberi alacağımız günlere herşeyin hesabını yapıyorsun aynı benim gibi ama hesapla değil nasiple yaşanıyor belli olmaz ne zaman geleceği…. Oooo sen daha ne biliyorsun ki bir de yaşadıklarımı bilsen gülmekten ölürsün görümcesi hamile kaldıktan 4 ay sonra hamile kaldı onun stresini hayal edemezsin öğrenince de bütün akrabalara tek tek ziyarete gidip gebeliğini söyledi neler var neler biz az bile strese giriyoruz ya bakma

Benim ilk defa göğüslerim şişti sutyen takınca acıyı o derece bu ay o yüzden çok umutlandım ama şuan gecikmenin 2. Günü içindeyim herşey kismet

Çok iyi anlıyorum bakma dün gebeliğimi öğrendim eşime de söyledim. İkimiz de ilkindeki gibi tepki veremedik ister istemez içimizde bi korku var çünkü yine aynı şeyi yaşar mıyız diye. İlkinde çok kaptırmıştım kendimi çok bağ kurdum şuan mümkün mertebe başka şeylerle kendimi oyalıyorum düşünmemek için. Allah herkese sağlıklı gebelik nasip etsin iş gebeliği öğrenince de bitmiyor 2 katı bir stres yaşıyoruz. Tedbir bizden takdir Allah'tan artık

Hiç aklımda çocuk fikri yoktu ama abimin ablalarımın 2 şer çocukları var ve kızım sürekli onların kardeşi var diyip duruyo çocuk aklı işte kıskanıyo allah'a çok dua ettim ama bana kardeş vermiyo diyo öyle deme kızım verir elbet sabir lazım hemen olmaz diyorum ama anlamiyo işte çocuk sonucta

masajla yada ilaçla 15. gün pik oluyordu hep. dün pik görmem lazımdı .bugün 16. dü . test almak istemiyorum bu ay elimde kalan 4 ünü tahmini olarak başladım. bir daha almıycam

Adet sancisina bile iyi geliyormuş sabah okudum. Adetken yemeğe bi baslican diğer adete kadar. Sökülmedi mi daha tam adetin
Ayy sokulmez olsaydı diyecem öyle bir ağrı yaşıyorum ki yıllardır bilmem yani böylesini yatak döşek yani pazar günü sınava gittiğimde çok kar yağdı ıslandım falan sanırım ondan soğuk kaptimm

Ah kıyamam ya insallah Allah günahsız kuzunun hatrina bi an önce nasip etsin hayırlısıyla diyelim hepiniz dualarimdasiniz

Aynen öyle stres faktörü çok olunca üstüne bir de böyle düşünen bir insan olunca hersey birbirine giriyor daha da stres patlaması yaşıyorsun. Ya gerçekten aşırı şaşırdım bi de o kadar strese gerçekten 4 ay çok çok kısa bi süre bi de üstüne memnun kalmamış şak diye moral olsun derken 2. Çocuğu yapmış hey allahim

masajla yada ilaçla 15. gün pik oluyordu hep. dün pik görmem lazımdı .bugün 16. dü . test almak istemiyorum bu ay elimde kalan 4 ünü tahmini olarak başladım. bir daha almıycam
Bu ay hiç masaj yaptin mi peki? Insanin her ayı da birbirinden farklı oluyor aslında. Bende hiç ilaçsız denemedim ki ovulasyonu bisey söylesem sana

Ayy valla soğuk hava da etkiliyor kendine iyi bak ayaklarını sıcak tut beline karnına falan sıcak su torbası koy. Ben öyle çok çektiğimden bilirim dayanamazsan majezik falan içersin bir de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…