Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Umarım canım sen klomen mi kullandın
Yok femara kullandım. Klomen i 2 defa kullandım 2 aşılama yaptığımızda. İrili ufaklı yumurtalar gelişmişti. Femara da eş boyutta oluşmuştu. Ama kendimiz değerlendirdik bu ayı. Negatif olursa hemen tüp bebeğe geçeceğiz. Gerçekten çok yorulduk. 2.5 yıl oldu gebelik isteyeli

Kizlar benimde bat 26 Ocak. Her ay bı ümit olurdu belirti arardım heyecanlı olurdum şuan o kadar umitsizim ki. Gene olmayacak diye hissediyorum. Ovulasyon testini kullanisimizin 3. Ayi. Bu 3 aydirda hep yumurtlamayı gördük ama nasip olmadı bu ay 3. Ay iste. Hicbisey hissetmiyorum 12 si çatladı ilişki oldu. İki gündür boğaz ağız kuruluğu hissediyorum litrelerce su içiyorum ama geçmiyor. Belkide bu kadar su icmesem hasta olurdum. Yoruldum belkide psikolojik olarak. Birbirimizin halini ancak biz anlarız. Tukenislerimiz tekrar ümit edislerimiz... Hepiniz dualarimdasiniz. Her gün sizleri okuyorum hamile arkadaşları görünce kendi ablam kardeşim gibi seviniyorum. İçimi dökmek istedim sadece 🥺
Bana da catlatma ignesinin 4. Günü nolduysa o zamandır boğazım zedeliyor resmen cirmalamışlar gibi hala geçmedi. Bende hiç hissetmiyorum zaten bütün regl öncesi belirtilerini yaşıyorum. Negatif çıkacağından o kadar eminim ki 2 gün sonra. Toparlanmamız lazım bi şekilde ama nasil 🙁

sende buna inanmiyorsun 😊 yoksa burda olmazdın.. ne iyi gelir bunuda denim diye uğraşmazdın... Dicem o ki sende biliyorsun mümkün olmaz denileni elde edince müthiş birşey olduğunu.. ve elde edeceğini biliyorsun ALLAHın iznile
Kafadan atamıyorum düşünmeden olmuyor

Yok yok o değil zaten adamın görüntüsü ben ilgilenmiyorum diyor resmen
Raziye hanıma gidiyorum
En son bu ay 2. Hsg çektirirken benden önce bi hastası vardı adamın direk çıktı gitti hiç ilgilenmedi. Kadın da ayilamadi insan bi sedyeye koyup çıkarır sandalyeye oturttular sürükleye sürükleye acile götürdüler
Sanki dedim devlet hastanesi bu ne böyle

Progestanı alıyorsun dimi canım? Onu ağız yoluyla kullanınca biraz yan etkileri oluyormuş, o yüzden telaslanma inşallah bebeğin tutunur Allahin izniyle 🤲🥰
Aminn aminn tununur Allah izin verirse. Evet doktor ağızdan al dedi günde bir tane eğer kahverengi akıntı görürsen 2 tane al dedi. 3 gündür görmüyorum baklım nasip dua et abna🥰 bende sana sağlıkşa sende evladınız kucagına alırsın🥰

Raziye hanıma gidiyorum
En son bu ay 2. Hsg çektirirken benden önce bi hastası vardı adamın direk çıktı gitti hiç ilgilenmedi. Kadın da ayilamadi insan bi sedyeye koyup çıkarır sandalyeye oturttular sürükleye sürükleye acile götürdüler
Aslında fena bir doktor değil diyorlar ama bilemedim ben ona gitmiyorum zaten, şey güzel Özkan yılmaz bide ümit zeteroğlu bilmiyorum inan ki ama sen ne zamandır deniyorsun

Raziye hanıma gidiyorum
Şu aralar Mehmet Fatih Karslı övülüyor onu dene tüp bebekçiler pek sevmez onu çünkü doğal yöntemleri tavsiye ediyor hatta bir takım takviyeler satıyor

Bat 21i canım valla her ay aynı şey olduğu için ümit yok ondan. Aynen doktor güzelce ilgilensin bu sefer de ben yardımcı olurum her türlü😍😍😅
Ayyyy heyecanlandım bugün adet gelse de randevumu oluşturabilsem bekliyorum olayım diye ilk defa ama hala göğüslerimde hafif bir hassasiyet var gecikme olacak galiba bence senin bu çaban her ay olsa şimdiye kalmış olurdun canım eşin gelince tekrar doktor kontrolünde deneme yap yine insülin direncine baktırdın mı o da tutunmayı engelliyor yoksa bu kadar zamana buluşmuyor olmaları bana pek mümkün gelmedi🙄

Raziye hanıma gidiyorum
sen ne zaman test yapacaksın . şimdi seni bekliyoruz

Aslında fena bir doktor değil diyorlar ama bilemedim ben ona gitmiyorum zaten, şey güzel Özkan yılmaz bide ümit zeteroğlu bilmiyorum inan ki ama sen ne zamandır deniyorsun

Şu aralar Mehmet Fatih Karslı övülüyor onu dene tüp bebekçiler pek sevmez onu çünkü doğal yöntemleri tavsiye ediyor hatta bir takım takviyeler satıyor
Valla bilmiyorum canım ben zaten görünmedim o doktora da aynı koridordalar ordan biliyorum
Evet mfkyi biliyorum hatta ilk zamanlarında denk gelmişti yaz sonunda. Ben zaten arı sütü kullanıyordum onzaman denk gelmişti hatta önce birisi sordu bu arı sütü propolis iyi geliyorda nerden bulabiliriz diye. Doktor da kendim aldığım yer ver güvenilir diye bi arıcının hesabını koymuştu. Ben ordan da karışım olarak aldım aşılamaya gitmeden önce kullandım yine olmadı. Bu arada çok bahsetme doktordan burda canim site yönetimi banliyor çünkü reklam falan diye haberin olsun

Aminn aminn tununur Allah izin verirse. Evet doktor ağızdan al dedi günde bir tane eğer kahverengi akıntı görürsen 2 tane al dedi. 3 gündür görmüyorum baklım nasip dua et abna🥰 bende sana sağlıkşa sende evladınız kucagına alırsın🥰
Canım senin düşüğün mü vardı o yüzden mi progestan kullanıyorsun

Ayyyy heyecanlandım bugün adet gelse de randevumu oluşturabilsem bekliyorum olayım diye ilk defa ama hala göğüslerimde hafif bir hassasiyet var gecikme olacak galiba bence senin bu çaban her ay olsa şimdiye kalmış olurdun canım eşin gelince tekrar doktor kontrolünde deneme yap yine insülin direncine baktırdın mı o da tutunmayı engelliyor yoksa bu kadar zamana buluşmuyor olmaları bana pek mümkün gelmedi🙄
Canım denemedin bu ay dimi hiç bak beni de heyecanlandirdin acaba bisey mi var diyorum sende belirtilerden dolayı 😍😅
18. Ay defteri de negatif kapandı bence çok cok eminim negatif çıkacağından bütün adet öncesi belirtilerim var
İnsülin direnci benimde aklımda gidecektim bi nasip olmadı ama eşim gitse de farketmez ben bi onun icinnde doktora görünücem çünkü benim de kafam algilamiyor artık 5 6 kere ilaç kullandım aşılama oldum 2 hsg ya birinde bile kimyasal bile olmadı hani diyorum başka bi sorun mu var acaba

Valla bilmiyorum canım ben zaten görünmedim o doktora da aynı koridordalar ordan biliyorum
Evet mfkyi biliyorum hatta ilk zamanlarında denk gelmişti yaz sonunda. Ben zaten arı sütü kullanıyordum onzaman denk gelmişti hatta önce birisi sordu bu arı sütü propolis iyi geliyorda nerden bulabiliriz diye. Doktor da kendim aldığım yer ver güvenilir diye bi arıcının hesabını koymuştu. Ben ordan da karışım olarak aldım aşılamaya gitmeden önce kullandım yine olmadı. Bu arada çok bahsetme doktordan burda canim site yönetimi banliyor çünkü reklam falan diye haberin olsun
Ayy reklam gibi bir şey yok aklımda maksat arkadaşlara yardımcı olmak İnşallah banlamazlar. Bunları deneyin bu sefer
IMG_20220118_092834.jpg

Yok femara kullandım. Klomen i 2 defa kullandım 2 aşılama yaptığımızda. İrili ufaklı yumurtalar gelişmişti. Femara da eş boyutta oluşmuştu. Ama kendimiz değerlendirdik bu ayı. Negatif olursa hemen tüp bebeğe geçeceğiz. Gerçekten çok yorulduk. 2.5 yıl oldu gebelik isteyeli
Umarım kendiliğinden olur canım
Bir sıkıntınız var mıydı

X