Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla belli olmaz canım çünkü 5inde akıntı geldi diyorsun belki 6sinda çatladı o aralar olmustur yine. İnşallah bebisten dolayı çizgidir catlamanin üstünden 10 gün geçmesi gerekiyormus
inşallah öyledir inşallah ikimizibde bebişleri geliyodur Allh isteyen herkese nasip etsin

Anakando reglkende iyi gelir mi ki yoksaaa yumurtlama ve sonrası mi acep
Ayy değişik bir hismis bu yaa önce istemiyorum aman kaçmasın vs derkennsimdi de hemen olsun istemek

Bebisim yok valla, evlenir evlenmez kistimi öğrendim o zamandır deniyorum. Çikolata kisti mi vardı ameliyat falan mı oldun yoksa ?
Çikolata kistiydi ameliyat olmadım 3.5cm demişlerdi hatta 5cm olursa çocuğun olmaz demişti ama bekar olduğum için bişey yapılmamıştı ağrılı çok yoğun adet ve kahverengi akıntılar geliyordu. Evlendikten sonra hemen muayeneye gittim olmadığını söyledi doktor. Kendiliğinden geçiyor mu bilmiyorum ama yoktu yani tatlım

Ayy değişik bir hismis bu yaa önce istemiyorum aman kaçmasın vs derkennsimdi de hemen olsun istemek
Yaa biran kendimi düşündüm kızlar evlendim 1yıl boyunca 1kere bile prezervatifsiz ilişkim olmadı buna ilk gecede dahil ablam ne gülerdi olmaz hemen saçmalama diye. o kadar korkuyorduk ki düğün borcu vs var diye hatta balayında o kadar korunmaya rağmen ertesi gün hapı kullanmıştım şimdi de 3 buçuk yıldır gezmediğim hastane kalmadı bazen diyorum belki olacaktı biz engelledik allahta bizi sınıyor bazen eşim diyo ona verdiğim paralara içim acıyodu diye gülüyoruz

Ayy yeminle bu ben ilk geceye kadar biz daha yeni korunmamaya başladık korkutma beni dur

Doğru diyor ben bat..in 10u günü yapmıştım..

Kızlar pik günlerinde gebelik tuttuysa LH testinde çift çizgi devam mı ediyor? Yoksa kayboluyor mu? Benim 1 hafta oldu ikinci çizgi kayboldu. Hala kasik ve bel ağrım var başka Bi belirti yok. Adete 10 gün kaldi
bat yakıntekrar silkleşir yeni döngüye geldi için hamilelik yoksa.. ama eğer varsa hamilelik o siliklik bat gününe yaklaştıkça pik olur

Kızlar şoktayım. Ama testin markası çok dandik hiç duymadığım bi marka o yüzden güvenemiyorum da napıcam ya
netten baktim 10 ve üzeri değeri algiliyor diye yazmış 10. gün yapılır mış.. çıkısa var demektir inşâALLAH sağlıkla al kucağına inşâALLAH

Adet sancisina bile iyi geliyormuş sabah okudum. Adetken yemeğe bi baslican diğer adete kadar. Sökülmedi mi daha tam adetin

Yok canım ilaç falan kullansaydın belki geçerdi ama doktor falan mı yanıldı acaba ? Çünkü 2 doktor da bana adetle atilamayacagini söyledi hatta her yerde de böyle yazıyor. Bende de bekarken hep basit kist olduğu için ben yine adetle atılır sanmıştım doktora öyle söyledim bu adetle atılmaz diye açıklamıştı bana

Kızlar bat 17 ocakta yani dündü dışarıdaydım çok kötü ağrı girdi sağ kasıgıma oturmadan duramadım yürüyemiyodum nerdeyse eve geldim dinlendim hafifledi ama geceden beri uyuyamadım bi türlü uykulu animda bile o sancıyı hissettim 4 defa tuvalete kalktım henüz gelen giden yok göğüslerim 1 hafta önden şişti ve çok aciyolar dua edin lütfen ssize ve dualariniza ihtiyacım var

Test yapmadınız mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…