Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şimdi ben test yapmicam yapmicam dedim de benim elimde bi tane erken gebelik testi var predictor early 5 deger ve üstünü gösteriyor. Yarın catlatma ignesinin 11. Günü yapsam mi diye düşünmeye başladım. Geldi yine merak perileri.
2 tane de 50 deger ve üstünü gösteren predictor express var onları da erken gebelik diye yanlış almışım
Napsam bilemedim yapayım mı test
Anca kanda yeni görülür en az bir gün daha bekle idrarda görülmesi için

Canım ovulasyon testi kullandım tam çatladıgi an ilişki oldu ondan aslında bu kadar erken yaptırmam
Anladım canım işte catlamadan sonra 10. Günde belli olmaya basliyormus
İnsallah bende onlardan biri olurum amin zaten trodim 8 cıkmış moralim yerle bir
Hadi yaa gebelik için 2.5 ve altı olması gerek diyorlar🙁 doktor ilaç vermedi mi

Anladım canım işte catlamadan sonra 10. Günde belli olmaya basliyormus

Hadi yaa gebelik için 2.5 ve altı olması gerek diyorlar🙁 doktor ilaç vermedi mi
Bana doktor sınırda demişti 18 gün oldu işte ilaca başlayalı 4.0 normalmiş benimki 4.1 çıkmış coook minik etkili 25 mg lik bir hap verdi

Aaa hadi ya benim ilk geçen sene 4 çıkmıştı tabi benim bilgim yok 2 doktor da normal diyip yolladı beni kadın dogumcu. Sonradan İnternetten doktorlarin 2.5 ve altı olması lazım dedigini okudum hep
Benimde kendi kendine 4ten 2.17ye düşmüş
Yaa yediğin ictigin bile etkili onda yüksek cikmadiktan sonra gerisi yeme içmele bile oynuyor o yüzden 4 ve altı normal işte

Bana doktor sınırda demişti 18 gün oldu işte ilaca başlayalı 4.0 normalmiş benimki 4.1 çıkmış coook minik etkili 25 mg lik bir hap verdi
Bana da 4ken 2 kadın doğumcu normal demişti kendi kendine 2.5 altına düştü sonra. Internette ki bütün doktorlar 2.5 altı olması lazım diyor sağlıklı gebelik falan icin
Geç olsun güç olmasın inşallah bebeğim daha gelmedi regl sonuçta inşallah şimdi vardır 🥰
Adet öncesi bütün semptomları yaşıyorum
Sivilce ishal huzursuzluk hepsi var 🥲

Canım benim aslında değerin normal evet, ama gebelik için 1 olmalı diye biliyorum. Benimki de seninki kadar ilaç isteyeceğim bu hafta.
Levitron diye bir ilaç verdi işte Cook minicik biseymis hatta gebe kalınca da devam edeceksin dedi kadın doğum doktoru değil ama sağlık ocağında vermişlerdi

Aaa hadi ya benim ilk geçen sene 4 çıkmıştı tabi benim bilgim yok 2 doktor da normal diyip yolladı beni kadın dogumcu. Sonradan İnternetten doktorlarin 2.5 ve altı olması lazım dedigini okudum hep
Benimde kendi kendine 4ten 2.17ye düşmüş
Maşallah canım 😍😍😍 değerin gebelik için yeterli olabilir ama başka sorun yoksa ve yine de olmuyorsa 1e indirmeye çalışabilirsin gebelik istiyorum de dahiliyyeye gitmen lazım

X