Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Akıntıniz var mı yeni hamileler? Bu kuruluk beni çok korkutuyor
Beeeen dicem ama hamilemiyim daha belli degil şüphem büyük

Hiç bu kadar akıntım olmamıştı ama çok şeffaf bir akıntı jel gibi silerken adet oldum sanıyorum o derece.. ama tabi şarıl.saril değil sürekli ama var bazen yoğunlaşıyor.. ama he gebelikte olcak diye bir şart yok

Evet bencede zaten kimse bilmesin bu dönemini.. burda biz varız bak bizlerle paylas salla şunları.. kocamla daha fazla vakit geçirmek istiyorum.. bebek nasılsa olur diceksin.. hem catlasinlar ortadan.. sonra sne yine yap planını belli etme onlara hamilr.olincada pozitifleri çarparsin suratlarına

Yumurtlama dönemi şeffaf yumurta kıvamında olan akıntı beyaza döndü canim

Cevapladim
Beyaz ve sünen akıntı mı canım benden de beyaz akıntı var iç çamaşırım beyaz renk sarı renk olarak gözüküyor iç çamaşırım siyah olunca beyaz görüyorum

Aranızdaki ilişkiye göre tabi ki sen daha iyisini bilirsin kuzum

Kızlar sorular gördüm bazı basımdan geceni yazmak istedim. Ben yumurtlama takibi yapmıştım ve yumurtladıgımda hiç akıntı görmedim kupkuruidim. Yumurtlamadan 1 hafta sonra iç çamarım bembeyaz oluyordu. Adete 3 gün kala gene kurulastı

O zman bekle yavrum adetle atAbilecegin kist mı boyutu ne kadar doktorlar daha iyi bilir ben bişey diyemem kuzum ama benim de kistim patladı bı kaç ay önce çok ciddi sancılar çektim

şimdi test yaptım ilk 5 dakkada çok çok silik bi çizgi çıktı telefonun flaşını tutunca belli oluyo flash tutunca her testte öyle bi çizgi gözükürmü yoksa hamilleik olabilirmi?

şimdi test yaptım ilk 5 dakkada çok çok silik bi çizgi çıktı telefonun flaşını tutunca belli oluyo flash tutunca her testte öyle bi çizgi gözükürmü yoksa hamilleik olabilirmi?
Eğer çizgi yoksa flaşta açsanız çıkmazdı. İnşallah güzel haber alırsınız, benim ki de başta çok silikti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…