Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çocugunuz kaç yasında şimdi

Insallah canim Allah gönlündekini versin. Aayrica bir videoda izlemiştim 2 kez yumurtlayip ikiz hamilelik yasayanlar vardi. ama tabi tekini bile tutturamamisken ikizi nasil olur bilemem
Valla bizde o şans olur mu bilmiyorum canım ben klomen kullandığımda 3 yumurta vardı tutmadı iki yumurta ile aşılama oldum tutmadı ben bir taneye razıyım valla

Bence de kimsenin bilmemesi daha doğrusu. Bu da bir stres faktörü. Ben soranlara istemediğimi söylüyorum

Ebe mi diyorlar o kişiye ay aslında olabilir ya deneyebilirim masaj falan

Valla bizde o şans olur mu bilmiyorum canım ben klomen kullandığımda 3 yumurta vardı tutmadı iki yumurta ile aşılama oldum tutmadı ben bir taneye razıyım valla
Bir tane olsun bizim olsun bahtsiz bedeviyim ben zaten mümkün değil olmaz. Ben bu ay ari sutu bal polen yiyorum. Acaba ondan mi bu yumurtlama. Yoksa mümkün değil zorla bir tane ancak cikardi benden

Maşallah Rabbim sağlıklı güzel ömür nasip etsin. Ya beni yanlış anlamayın da ne güzel Rabbim bir melek nasip etsin bence strese girmemeye bundan başlayabilirsiniz hani bir kere kendiliğinden hamile kalmıssınız ne güzel doğumda yapıp büyütmüşsünüz bence silin atın kafanızdan bşr bakmıssınız bebeğiniz kocaman olmus yarın büyüyecek ve belki siz üzüleceksiniz strese girdim diye. O yüzden akışına bırakın. Yada hamile kalıp 2. Bebeğinizi büyütürken ufaklıgı ihmal ettiğinizi düşüneceksiniz. Bence o yüzden bebeğinizle mutlu bir zaman geçirin onun şuan tam oyun zamanı kendinizi ona bırakın ve stresiniz geçeceğine eminim. Sonra bir bakmıssın çift çizgi

Ay doğru diyorsun allahtan biz de öyle bisey yok. Ama görsen öyle meraklı komşularım var ki, bazen çok tersleyesim geliyor. Geçen çöp toplanıyordu kapıda, kattaki herkes disarda tabi. Ee bebis var mı diyor bi de ben ilk geldiğimde bi tanesine doktor sormuştum burda kimseyi bilmediğim için ordan sen duyul duyul her yere yayılmış masallah

Kızlar adete bir gün kala beyaz akıntı nedeni nedir ?
Bat 18 Ocak yumurtlama günlerini değerlendirdik 3 aydır deniyoruz olmuyor daha önce dış gebelik olmuştu

kızlar ben regl oldum listeden silebilirsiniz

bişey sormak istiyorum ben bu ay ovulasyon testinde tam bir pik görmedim yani T koyulaştı ama kıpkırmızı olmadan silikleşti sonra bütün ay başka yumurtlama göremedim acaba neden yumurta tam büyümüyomuki yumurta için ne ilaç kullanılıyo ne alıyım ne içeyim

Amin Allah razı olsun. Estağfirullah neden yanlış anlayayım yazdıklarınız bana çok iyi geldi. Benzerini doktorum da söylemişti. İnşallah başarabilirim

Kızlar 1.iki ay önceki hormon tahlilim 2. Olan bugün verdiğim lh hormonu güzel düşmüş değil mi bu iyi bisey

Eklentiler

• 20220117_173910.png
    186 KB · Görüntüleme: 43
  • 20220117_173835.png
    128,2 KB · Görüntüleme: 40
Ayyy meraklı Melahatlaar.
Nefret ediyorum yaaa size ne belki yapmiycazz çocuk hayatımızı yaşıyoruz dicem.bi gün ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…