Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Neden canım eşin mi sinirlendrddi geçen ay benimde böyle hamlem olmuştu Nyse ki kısa sürdü umarım seninki de geçicidr Allahım hayırlısı ile nasip etsin
Herşeye çok kaptırıyo kendini düşün ben ‘bi sakin ol’dedim.Yok çünkü öyle bişey.Hayal kırıklığının ne demek olduğunu çok iyi öğrendiğim için uyarıyorum dikkatli olması için ama dinleyen kim

Kızlar aranızda çatlatma iğnesi vurulup adet geçikmesi yaşayan oldu mu. 15. Gün kan testi verdim 1.20 cıktı. bugün 17. Gün gelen giden yok. Hani değerimde yükselecek bir değer olsaydı tamam derdim de. Hamilede değilim. Çatlatma iğnesinden sonra kontrolede gittim yumurtlarım da çatlamıstı. Niye ben adet olmuyorum peki şimdi

İçinde progesteron içeren bir ilaç kullanıyormusunuz duphaston tarzı yada fitil vs.Bebeğin utunması için verebiliyorlar.

İçinde progesteron içeren bir ilaç kullanıyormusunuz duphaston tarzı yada fitil vs.Bebeğin utunması için verebiliyorlar.
Yok canım doktor öyle bir şey vermedi. Ben yumurtalarım çatlamıs mı diye bakmaya gittiğimde iğnenin 5. Günüydü çatladıgını 10 gün sonra kanda belli olur yoksa adet görürsün dedi. Ama hiç bir şey yok ne hamileyim ne adet oldum.

Ne işlem yapılacak çikolata kisti için?
Aspire diye bı işlem varmış içini boşaltıyomus canim. Yani doğum kontrol ilacı gibi dedi doktor daha hızlısı oluyomus.sonrasinda hemen hamile kalmani saglicax demişti. Fakat benim değerlerim iyi çıkınca vazgecti

Canım ondan değildir bence çünkü dediğin gibi ikinci çocuğu olmakta zorlanan çok insan varrr bende onu farkeetim nasip hetalde artikkk

Test yaptın mı bi daha canim

Test yaptın mı bi daha canim
Eşim gel bir daha kan verelim dedi ama değer yüksek değer ki hani ne biliyim 5-6 çıksa bile bi ihtimal derdim. Geç döllenme olsa bile 1.20 den daha yüksek cıkardı. Ay olmuyum olmuyum diye geziyordum 15 gündür şimdi de gebelik yok zaten olsam da bir an önce yeni aya başlasam derdindeyim.

O zaman yarında olmazsanız bir tekrar test yapın isterseniz.O ilaçlar geciktirebiliyorda ondan sordum kullandıysanız ondan olabilir diye.

Ya ne malum canım..nedne 4 gün kala çıkardi diye şartliyorsun kendini.. adet gelmeden bence bukadar umutusuz olma..herkeste erken çıkacak değil ya ..kendinde bile öncelikler öyle olsada Herzaman aynı olmayabilir
Haklısın canım, şu süpper hippeer erken gösteren testlerden yaptım da çünkü bir hayalet falan çıkardı olsaydı diye düşündüm.. bi kaç gün daha bekleyelim bakalım, nasip..

Canım bi kaç tane daha yumurtan vardı ya küçük belki onlardan gec döllenme olmuşta olabilir. Stres vs. Gecikmiste olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…