Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar iyi dilekleriniz için sağolun ama şimdi öğrendim 2 ,61 yani negatif yine olmadı malesef.hemsireyi aradım ama açmadı zaten söyleyecek birşey de yok ilaçları bırakıyorum girerim arada sizin iyi haberleriniz için.kib

Canım çok üzüldüm ya Rabbim sabır versin inşallah başka zaman yüzün Güler en kısa zamanda

kaçıncı gündü bugün test günün mü

Arkadaşlar biraz önce merkezle görüştüm biyopsi sonucumda kronık endometrit ve polip çıkmış üzüldüm tabi sizdede böyle sorunu olan var mıydı

Canim üzüldüm demekki nasip degilmis eskiden böyle yaziyordum ama kendimde tüp bebekten sonra yasadiklarim aklima geliyo size yazarken eskiye nazaran iki kati üzülüyorum cünkü ne cektigini ne hissetigini anlayabiliyorum rabbim sana güc ve sabir versin

Geçmiş olsun ayseeem birkaç gün dinlenme kafanı topla canım....herşeyin hayırlısı olsun...
Anatomi...canım gorustun mu drla ne dedi
Evet görüştüm canim iki hafta sonra tupe basliyoruz3. Deneme olacak kizlar dua edin bu seder olsun insallahhh

Üzen kendini canim yaa inşallah en kısa zamanda olacak hayırlısı ilee

Kızlar sağolun üzülmekten çok yoruldum sanırım.5.tedavi 4.transferdi ve dondurulmuş yok.zaten 2dir önce dondurup sonra transfer ediyorlar bu da işlemi uzatıyor.bi de şehir dışında olunca kafam iyice karıştı nerde ne zaman ne yaptiricam ya da aklımdan nasıl silicem.
Bugün test günüydü ama şu makinanın bozuk olma işi biraz aklımı karıştırdı yanlışlık olmasın dedim yok dediler.

canım çok geçmiş olsun. çok üzüldüm.şehirdışından gelip gitmek kat kat daha çok yıpratıyor gerçekten.6 saatlik yolu sadece bir rahim duvarı ölçtürüp geri gittiğim günler çok oldu benimde ağlaya ağlaya.ne umutlarla başlanıyor bu tedaviye.ama Allaha dua etmekten ve yalvarmaktan başka elimizden birşey gelmiyor bizim.biliyorum çok zor ama güçlü ol,toparlan ve tekrar başlayın Allahın izniyle.senin ve eşinin canı sağ olsun yeterki.

Arkadaşlar biraz önce merkezle görüştüm biyopsi sonucumda kronık endometrit ve polip çıkmış üzüldüm tabi sizdede böyle sorunu olan var mıydı
kronik endometrit gene novaartta tedavi gören bir arkadaşımda çıkmıştı.antibiyotik vermişlerdi canım.geçmiş olsun.polip için hoca ne dedi gebeliğe engel bir durummuymuş acaba.

kronik endometrit gene novaartta tedavi gören bir arkadaşımda çıkmıştı.antibiyotik vermişlerdi canım.geçmiş olsun.polip için hoca ne dedi gebeliğe engel bir durummuymuş acaba.
Canım engel değil çok küçük dedi ama transfer öncesi ALINAN hormonlarla büyüyebiliyormuş ve transfer iptal olup ameliyat zorunda kalanlar olmuş bu sitede thorbank da hatta öyle olmuş galiba

Benimde iki tedavim.negatif sonuclandi seni cok iyi anliyorum uzulmemek elde degill canimm siz mi istediniz ilkdede dondurmayi bi sederdemi 4kez transfer edecek embryo olustuu bende diyecektim belki makineden diyeeee demedimm bence evde bi test yap bi kacgin sonra daha emin olursunn

Zaten kendisi ile konuştum canım ya telefonda ama artık bir eşimle gitmem gerekecek çünkü ciddi anlamda oyuncak olduk bu gece Geçmek bilmedi
Çok üzüldüm inanki bizler herseyi dusunup ona gore hareket ediyoruz karsi taraftanda hasasiyet bekliyoruz sadece

Çok üzüldüm inanki bizler herseyi dusunup ona gore hareket ediyoruz karsi taraftanda hasasiyet bekliyoruz sadece
Sorma canım ya zaten onlarda böyle davransa bu kadar psikolojik çöküşler olmaz bence neyse kimseyi bunaltmıyım akşam akşam herkese iyi geceler

Sorma canım ya zaten onlarda böyle davransa bu kadar psikolojik çöküşler olmaz bence neyse kimseyi bunaltmıyım akşam akşam herkese iyi geceler
Yok canim bunaltmasi birbirimizi en iyi anlayanlar olarak destek olmaliyizz neyse sıkma canını insallah hoca ile konusur netlestirirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…