Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Benim durumum cok karisik valla kizlar .. Ben de myom vardi hamilelik denedik olmadi sonra hsg cekildi tuplerim tiklai cikti.. Ameliyat olmaya karar verip ameliyat oldugumda doktor rahminin durumu pek iyi degildi yapisiklik fln vardi hepsini temizledim dedi tum bunlar tuplerimin tikali cikmasina neden olabilirmis tekrar cekelim bence dedi .. Bugun cektirdim ve tuplerim acikmis cok saskinim
Rahmin düzelmiş en azindan tupler açıksa bile canim inşallah engel kalmamis

Ya hep hayirlisi diye dua ettim kendimi cok hazirlamistim tup bebek icin su an cok kararsizim benim esimde hareket problemi var biraz belki asilama yapabiliriz hocayla gorusemedim daha
Sansiniz varsa asilama deneyin bence iste vardir herseyde bi hayirr

Tüplerinin açık olması güzel canım benim biri tıkalı diğer yumurtalıkta da çikolata kisti var...ayrıca tek tüple hamis kalan iki arkadaşım var...aşılamaya gelince %20-25 başarı şansı var yapacaksanız direk tüp derim...ama yok bir sene doğal yıllardan deneyelim dersen de olabilir...ancak hareket sorunu var demissin doğal içerik Alsan uç ay kullanan gerek spwrmlere etki etsin...tabi karar senin ve Dr yorumu...

Ben aşılama Yaptım tutmadı . Tüplerim açık :) aşılama tutanları anlamıyorum nasıl tutuyor

Tüplerinin açık olması güzel canım benim biri tıkalı diğer yumurtalıkta da çikolata kisti var...ayrıca tek tüple hamis kalan iki arkadaşım var...aşılamaya gelince %20-25 başarı şansı var yapacaksanız direk tüp derim...ama yok bir sene doğal yıllardan deneyelim dersen de olabilir...ancak hareket sorunu var demissin doğal içerik Alsan uç ay kullanan gerek spwrmlere etki etsin...tabi karar senin ve Dr yorumu...
6 ay bekleyelim dedi canim doktor esim icinde ilac verdi bu degerlerle olmaz kesinlikle diyemem acele etmeyin fln dedi icimi rahatlatti bir nebze ya bakalim hayirlisi insallqh

6 ay bekleyelim dedi canim doktor esim icinde ilac verdi bu degerlerle olmaz kesinlikle diyemem acele etmeyin fln dedi icimi rahatlatti bir nebze ya bakalim hayirlisi insallqh
Insallah normal yoldan olur canim stres yapma bak doktor da umutlu konusmus ne güzel

Insallah normal yoldan olur canim stres yapma bak doktor da umutlu konusmus ne güzel
Insallah canim herseyin hayirlisi ne yaparsak yapalim bos aslinda.. Ben kendimi tam tup bebek icin hazirlamistim boyle birsey aklimiza gelmemisti hic hayirlisi artik napalim.. Insallah birer birer guzel haberler veririz bu gruptan

Canım sabah 8 r doğru kan verdim.1,5 saate çıkar dediler aradim makina da dediler 1 saat sonra aradim makina arizalanmis tekrar bakacaklarmis öğleden sonra dediler.zaten stresliyim bir türlü ogrenemedim.hayırlısı olur inş, dua edin kızlar canım sıkılıyor.
İnşallah pozitiftir ya

Canım sabah 8 r doğru kan verdim.1,5 saate çıkar dediler aradim makina da dediler 1 saat sonra aradim makina arizalanmis tekrar bakacaklarmis öğleden sonra dediler.zaten stresliyim bir türlü ogrenemedim.hayırlısı olur inş, dua edin kızlar canım sıkılıyor.
Hayirli haber verirsin insallah birazdan

Güzel haberlerni bekliyoruz canim :)

Insallahh guzel haberini bekliyoruz canimmm :anneadayı::anneadayı:

Kızlar nasilsiniz nasıl gidio bu ara pek gremiorum herkesin keyfi yerindemi tedaviler ne aşamada inş herkesten güzel haberler alırız rabbim kimsenin kucagini boş birakmasin inş. ...

Canim ins güzel haberini alırız ..

X