Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Yemek yeseydik ay biz olayı fazla ciddiye alıyoruz bende bir kere eşime dedimki bak bütün ay yaptık bir gün yapmadık o Yüzden olmadı . Eşimde dediki yuh artık olacağı varsa olur . Sanki biz hep ucundan hamile kalamadık gibi geliyor

Oyle deme ne zaman ne olacagi belli olmaz canm bir bakmisin hamis olmussun hem belli bir sorunun yok neden olmasin yani

Oyle deme ne zaman ne olacagi belli olmaz canm bir bakmisin hamis olmussun hem belli bir sorunun yok neden olmasin yani
Artık umudum yok tatlım doğal yolla mümkün değil bence . Yani 10 ay denedik benim artık acayip isteksizliğim var ilişki Sırasında zaten olmaz diyorum içimden

Bu adet uç gün geç geldi...nasıl heyecanlandim içim icime sigmadi ...her ay aynı umut özellikle adet geç olunca ...belki diyor insan neden olmasın ama adetle gidiveriyor tüm umutlar...bir iki günde kendime zor geliyorum...
Gerçekten çocuk imtihanı coook zor...
Allahtan bizi anlayabilecek kocalarimiz var...garibim olayın farkında dönüp durdu öyle...

Aşılama özelde oldum tutmadı . Çok büyük paralar gerekiyor tüp için . Hele ilki tutmazsa yandık . Stres oluyorum benden Kaynaklı değil eşimin sperm sayısı haziranda 18 milyon çıktı .

Gencimde yani 25 yaşındayım 4 yıllık Evliyim gözler üstümde Millet ağzımın içine bakıyor bende stres oldum olsunda bitsin diyorum .
aynen canım tüp bebk için baya maddi sıkıntı vla bence hemn hemn herkez öyle ALLAH büyük benimde umudum bitmişti yine son olarak tüp bebk düşündük nasip nassipten ötesi yok inşş tümmmm bebk isteyene RABBİM verir kimsenin ocagı kucagı göbegi boş kalmaz ben sayfayı enbastan okuyup yetişcem size 71. sayfadayım gelince bol bol sohbet ederiz inş bu arada ev hanımı giriyomu?? merak etim onu

Mrhb kızlar nasılsınız
Sonuç bekleyen arkadaşlar kac gun kaldı sonuca
Ben bugün merkez iş aradım yarın gideceğiz ben kan sonuclari mi gosterecem esimde sperm tahlili yaptıracak inşallah herşey yolunda giderrr

Günaydın kızlar nasılsınız,
Thorbank canım adet olup tedaviye başladın mı?
Yeni başlayan arkadaşlar inş hakkınız da hayırlısı olur.berceste ve anatomi hayırlı haberlerinizi alırız inşallah.
Kızlar benim yarın test günüm ama sanırım yine olmadı.dün ve bugün idrar testi yaptım negatif.bana dua edin bir mucize olsun çok ihtiyacım var

Son düzenleme:
Hadi hayirlisi canim insaalh tedavim olumlu sonuclanir

Ayseem deger dusukse idrarda cikmaz cook guvenme idrara istersen kan tahlili yaptir ...ya da yarini bekle...hakkimizda hayirlisi canim..adet oldum estprfeme basladim bugun usg ve tahlil yaptiracagim

Canim inşallah güzel yarın bize güzel haber vereceksin dualrim seninle hemen morel bozma ıdrar da bazen çıkmıyor burdaki tüm arkadaşlara kendime ister gibi istiyorum Rabbimden

Benim durumum cok karisik valla kizlar .. Ben de myom vardi hamilelik denedik olmadi sonra hsg cekildi tuplerim tiklai cikti.. Ameliyat olmaya karar verip ameliyat oldugumda doktor rahminin durumu pek iyi degildi yapisiklik fln vardi hepsini temizledim dedi tum bunlar tuplerimin tikali cikmasina neden olabilirmis tekrar cekelim bence dedi .. Bugun cektirdim ve tuplerim acikmis cok saskinim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…