Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar bende Eylül Ayında Nova artta tüp bebek düşünüyorum . Doğal yolla olmuyor kaç ay oldu yani

Canım amh testini bazı Dr istemiyorlar gerek görmüyorlar çünkü zaten ilaçlarla biz yumurta elde ediyoruz bir tane bile olsa kafi diyorlar...genelde tüp bebek merkezi dışında kadın dogumcular olursa iyi olur diyorlar ben yaptirmadum ama özelde yapılıyor diye biliyorum .

Teşekkür ederim canım çok sağol

Mk128 ongorusme yaptınız mi canım klinikle
Yapmadım Hayatım geçen ay sekreteri Aradım . Regle olunca arayıp randevu alıcam tüp bebek niyetiyle gidicem tabi doktor aşılama diyebilir onu bilmiyorum ama aşılama istemiyorum . Eşim bu ay tekrar sperm testi yaptırcak . Ona göre yol haritamızı çizicez . Nova art olsun istiyprum tabi fiyatlar bizi çok zorlayacak ama ilk tüp bebek olacak tecrübesizim.

Arkadaşlar pozitif Alıp buraya yazmayanlar çok ben histereskopi Olduğum gün hemşire telefonda iki kişi ile görüştü Bhcg pozitif olan fakat buraya yazmıyorlar.onlardan ricam burayı okuyorlarsa lütfen yazsınlar ve bizlere umut ve moral olsunlar

Hayirlisi olsun canim insalllah ilk ve son olur...

Keske yazsalar dedigin gibi bizlere moral olur

Evet cnm haklisin bende denk geldim positiv alani ama yazmiyorlar demekki okumuyorlar
En cokta benimle birlikte yumurta toplanan yada transferimiz ayni fün olan hanimöari cok merak ediyorum onlar positiv aldi mi ki :)

Evet cnm haklisin bende denk geldim positiv alani ama yazmiyorlar demekki okumuyorlar
En cokta benimle birlikte yumurta toplanan yada transferimiz ayni fün olan hanimöari cok merak ediyorum onlar positiv aldi mi ki :)
Onları bende merak ediyorum aslında Haziran 13. De transfer olmuştum ben ama negatifle sonuçlandı

Onları bende merak ediyorum aslında Haziran 13. De transfer olmuştum ben ama negatifle sonuçlandı

Benim transferim 30 hazirandaydi ne yazikki benimde negativ sonuclandi yanimda bir abla vardi bir kizi vardi tüp bebekle olmus ikinci icib gelmisti samsunluydu :))

benimle aynı gün transfer olan, aynı odayı paylaştığımız bir arkadaşında pozitifti. telefon numaralarımızı alıp verdik sonuçlarımızı söylemek için.halada görüşüyoruz.mesela o da yok burda

Hayırlısı olsun Aylin cim ya Canları Sağolsun bakalım belki nazar dan korkan vardır anlayışla karşılıyorum yinede önemli değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…